KONFERENCJA BRANŻOWA
18 kwietnia 2023

Rynek mieszkaniowy w Łodzi. Eksperci wskażą najważniejsze trendy i wyzwania

Już 18 kwietnia 2023 roku w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi odbędzie się II edycja konferencji “Warto inwestować w Łodzi”, na której przedstawiciele miasta, eksperci, deweloperzy i inwestorzy porozmawiają o rozwoju łódzkiego rynku nieruchomości oraz jego perspektywach na najbliższą przyszłość.

W ciągu ostatniej dekady rynek mieszkaniowy w stolicy woj. łódzkiego przeszedł olbrzymią metamorfozę. Duże zasoby mieszkaniowe plus atrakcyjny rynek pracy i perspektywa rosnących zarobków sprawiły, że liczba zawartych w Łodzi transakcji mieszkaniowych zwiększyła się przeszło czterokrotnie. Niestety, najpierw pandemia COVID-19, a obecnie rekordowo wysoka inflacja i skutki gospodarcze najazdu Rosji na Ukrainę, odcisnęły piętno również na łódzkim rynku mieszkaniowym.

O tym, jak obecnie wygląda kondycja łódzkiej mieszkaniówki, już 18 kwietnia br., porozmawiają przedstawiciele miasta, deweloperzy, eksperci oraz inwestorzy podczas drugiej edycji konferencji branżowej “Warto inwestować w Łodzi”. W jej ramach poznamy m.in. perspektywy rozwoju miasta oraz plany rewitalizacji łódzkich terenów śródmiejskich, o których opowie Pierwszy Wiceprezydent Łodzi – Adam Pustelnik.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną również najświeższe dane z rynku, opracowane przez ekspertów portalu RynekPierwotny.pl w raporcie “Rynek mieszkaniowy w Łodzi 2022 – 2023”, po którym odbędą się trzy panele eksperckie. Zaproszeni goście odpowiedzą w nich na wiele ciekawych pytań, m.in czy warto inwestować w Łodzi, jakie perspektywy malują się przed łódzkim rynkiem nieruchomości i jak wygląda kondycja lokalnego budownictwa na wynajem oraz TBS.

Głównym organizatorem konferencji jest portal RynekPierwotny.pl.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent miasta Łodzi – Hanna Zdanowska. Wiodącym partnerem medialnym jest Magazyn Strefa Nieruchomości. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły również: Dziennik Łódzki, Investor Real Estate Expert, FX Mag, Property Insider, Real Estate Magazine, TuŁódź.pl, Forum Biznesu, Inwestorki.pl, Klub Inwestorek Indywidualnych, Business Magazine.

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja są dostępne na: www.wartoinwestowacwlodzi.pl

„Warto inwestować w Łodzi”  | 18.04.2023 r. godz. 10:00-14:30

Centrum Nauki i Techniki EC1, Targowa 1/3 Łódź w Hali Maszyn, (sala konferencyjna poziom +2) Rejestracja gości rozpoczyna się od godz. 9:30.