fbpx

O nas

Olga Marciniak

Związana z branżą nieruchomości od 15 lat. Potencjał drzemiący w nieruchomościach odkryła we Włoszech, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów Euro. Dziś jest współwłaścicielką firm zajmujących się najmem w Australii OzRooms & Co i Polsce WawaRoom.pl. Prowadzi spotkania grupy Kobiety Inwestują w Nieruchomości.

Katarzyna Dziubałka

Właścicielka Szkoły Liderek. Pomysłodawczyni marki Wielka Wymiana Kontaktów, wokół której zbudowała społeczność licząca ponad 40 tys. osób. Zorganizowała ponad 150 dużych spotkań networkingowych w całej Polsce i za granica.

Nasze Motto

Nic nie dodaje nam więcej energii niż sukces kolejnej Kobiety.
Nieruchomości to doskonały sposób na osiągnięcie wolności finansowej.

Misja

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w osiąganiu wolności finansowej poprzez inwestycje oraz działania biznesowe w branży nieruchomości.

WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie globalnej przestrzeni offline i online, gdzie Inwestorki z całego świata mogą nawiązywać liczne kontakty biznesowe, uczyć się od siebie nawzajem i inspirować, dzięki czemu będą mogły osiągać wolność finansową.

WARTOŚCI

Wartości, którymi się kierujemy to:

WOLNOŚĆ, RELACJE, PIENIĄDZE, EDUKACJA, UCZCIWOŚĆ

UCZESTNICZEK FORUM

SPOŁECZNOŚĆ W GRUPIE

EDYCJE FORUM

ARTYKUŁY

Opinie

Polecam! Sobotnia konferencja została świetnie zorganizowana, dużo wiedzy, ale przede wszystkim nowe kontakty.  Poznałam i potencjalne Klientki i osoby, które rozpoczynają ze mną współpracę jako Agenci.

Karolina Marzerzyńska

Westa Home

Konferencja dopracowana w każdym detalu. Od strony zapisów, przez dobór prelegentów, tematów, jedzenie po dbałość o detale, typu piękne bukiety kwiatów dla prelegentów. 

Dominika Dąbrowska

REMAX

Dziewczyny przygotowaly świetną konferencję! Fantastyczny networking, merytorycznie i naprawdę z wielką energią. Czekam na więcej!

Klaudia Leszczyńska

Kreatorki Wynajmu

Cudowna konferencja z niesamowitą atmosferą. Naprawdę każda dziewczyna, bez względu na poziom wiedzy o nieruchomościach powinna tam być. Szczerze polecam.

Arleta Czechowicz

To wspaniały team kobiet, które wiedzą czego chcą i wspierają inne kobiety na drodze do ich sukcesu. Polecam współpracę z Inwestorkami, konkretny biznes w kobiecym stylu!

Ilona Brzozowska

Ilona Brzozowska

Piękne i profesjonalne wydarzenie z dużą ilością merytoryki ale najważniejsze z serdeczną i wyjątkową atmosferą. Wszystko dopięte na ostatni guzik,

Beata Szygenda

Bliss Apartments