Forum Inwestorek 5. – edycja jubileuszowa, które cieszy się od wielu lat ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem wśród kobiet z całej Polski, odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w świetnie ocenionym przez Uczestniczki poprzedniej edycji –  pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie. Nasze wydarzenie to gwarancja profesjonalnej organizacji, sprawdzonej koncepcji oraz efektywnej współpracy poparta licznymi rekomendacjami naszych partnerów oraz uczestników.

KONTAKTY

Spędzisz dzień w gronie ponad 250 inwestorek i kobiet związanych z branżą nieruchomości, inwestycjami i biznesem z całego świata, otwartych na współpracę i rozmowy o biznesie.

WIEDZA

Weźmiesz udział w 45-minutowych merytorycznych wykładach dotyczących najnowszej wiedzy inwestowania przekazywanych przez wybitne ekspertki.

CELEBRACJA

Spotkasz się z kobietami odnoszącymi sukcesy w swojej dziedzinie, weźmiesz udział w debacie, lunchu i after-party, które dają możliwość poszerzenia wiedzy i nawiązania cennych relacji.

Prelegenci

Katarzyna Sekścińska

Doktor habilitowana nauk społecznych w zakresie psychologii, coach i trener. Psycholog i ekonomistka

Adiunkt w katedrze Psychologii Biznesu i Aplikacji Społecznych Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jej zainteresowania naukowo-badawcze obejmują psychologię finansową, psychologię konsumenta i ekonomię behawioralną. Szczególnie interesują ją tematy związane z psychologicznymi i socjologicznymi czynnikami wpływającymi na ryzykowne wybory finansowe i wybory konsumenckie jak również zagadnienia socjalizacji ekonomicznej. Autorka ponad 40 artykułów naukowych opublikowanych w wysoko punktowanych czasopismach zagranicznych i krajowych oraz ponad 100 wystąpień podczas konferencji naukowych i biznesowych. Od wielu lat współpracuje z instytucjami finansowymi, branżą IT i firmami z branży fashion&lifestyle, z powodzeniem łącząc pracę naukową z praktyką w ponad 80 projektach R&D, badawczych i szkoleniowych.

Temat wystąpienia: Czy błędy inwestowania mają płeć ? O psychologii pieniądza i pułapkach myślenia.

Elżbieta Liberda

Radca prawny i szkoleniowiec – specjalizacja – prawo nieruchomości. Inwestorka, autorka książki Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”, współautorka książki – „Potencjał Kamienic”. 

Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, Biura Nieruchomości i spółek inwestycyjnych. Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Wykładowca najbardziej prestiżowych Uniwersytetów – Polska Akademia Nauk, Katolicki Uniwersytet Lubelski, MBA Nieruchomości uczelni ASBIRO.

Cytowana przez takie media jak Rzeczypospolita, Gazeta Prawna, specjalistyczna prasa branżowa. Zajmuje głos w ważnych sprawach w programach telewizyjnych takich jak Państwo w państwie, Panorama, Rzeczpospolita TV, Polsat News. Ekspert prawny Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz konsultant Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa.

Prowadzi autorski projekt szkoleniowy Akademia Prawa Nieruchomości Elżbiety Liberdy, którego absolwenci odnoszą spektakularne sukcesy na rynku nieruchomości.

Temat wystąpienia: Flip na stanie prawnym. Jak zarabiać tam, gdzie inni widzą problemy.

Natalia Gorszkowa

Inwestorka, ekspertka w dziedzinie kwater pracowniczych.

Na rynku nieruchomości od 2020 roku. Pierwsze 4 mieszkania i 2 duże domy pracownicze, pozyskała podczas pandemii, miesiąc od rozpoczęcia działalności. Działa na rynku Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego, Grudziądza, Olsztyna i Rzeszowa, w planach kolejne miejscowości. W ciągu dwóch lat pozyskała 1000 najemców, głównie pracowników  z agencji pracy. Dodatkowo, buduje własny portfel nieruchomości inwestycyjnych, skupiając się głównie na rynku pierwotnym, najmie oraz gruntach. Edukuje ludzi organizując Warsztaty z biznesu kwater pracowniczych oraz spotkania regionalne w całej Polsce, podczas których, przekazuje swoją wiedzę praktyczną zdobytą w trakcie budowania biznesu. Pokazuje, jak zacząć biznes, nie mając dużego kapitału własnego. Prelegentka, wygłaszająca swoje prelekcję na wielu konferencjach z branży nieruchomościowej. Autorka licznych artykułów w prasie branżowej. Prywatnie mama 11 latki. Miłośniczka koni i podróży, zwłaszcza do słonecznej Italii. Pasjonatka rozwoju osobistego i nauki języków obcych.

Temat wystąpienia: Kwatery pracownicze – 1000 najemców w 2 lata. Duży zysk w krótkim czasie!

Dorota Sierakowska

Finansistka, inwestorka i seryjna przedsiębiorczyni. Analityczka surowcowa, autorka bestsellerowej książki „Świat surowców” i anglojęzycznej publikacji „Commodities Cheat Sheets”.

Absolwentka finansów na SGH ze specjalnością bankowość inwestycyjna, wykładowczyni na uczelniach i prelegentka licznych konferencji inwestycyjnych. Założycielka kobiecej społeczności Girls Money Club, była redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu „Trend”. Zapalona edukatorka finansowa i podróżniczka.

Temat wystąpienia: Jeśli nie nieruchomości, to co? Przegląd możliwości inwestycyjnych.

Tomasz Wróbel

Dyrektor Sprzedaży BETA ETF.

Doświadczony manager, obecny na rynku usług finansowych od 2001 doświadczenie zdobywał w segmencie Private Banking. Specjalista od transakcji na rynku walutowym i kapitałowym. Związany z rynkiem ubezpieczeń na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w firmach ubezpieczeniowych. Rozwijał zewnętrzne kanały dystrybucji w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych oraz Domu Maklerskim. Od 2008 współpracuje z sieciami sprzedaży instytucji finansowych, gdzie wspiera je w codziennej pracy. Mentor Trampek na GPW. W wolnych chwilach trener, asesor, konsultant w firmie szkoleniowej.

Temat wystąpienia: Inwestowanie w ETFy to idealny związek na przyszłość.

dr Edyta Tadeusiak

Przedsiębiorczyni, strateżka i mentorka. Pasjonatka wszystkich aspektów inwestowania w nieruchomości, zarządzania nimi oraz strategii wynajmu krótko- i długoterminowego.

Wykłada w FEI Business Academy w Alicante, pomagając pośrednikom nieruchomości zdobyć niezbędne kwalifikacje zawodowe. Od 18 lat z sukcesem inwestuje w nieruchomości w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. 

Temat wystąpienia: Hiszpańskie nieruchomości – pewna inwestycja na obecne czasy.

Zbigniew Dobrynin

Doświadczony inwestor, przedsiębiorca i były sędzia piłkarski z imponującym portfolio sukcesów.

Związany z branżą nieruchomości od 2013 roku, z sukcesem inwestuje w Polsce i Hiszpanii. Zarządza kilkoma spółkami w różnych branżach, demonstrując wszechstronność i umiejętności biznesowe.

Przez 16 lat sędziował mecze piłki nożnej na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce, prowadząc ponad 100 meczów w Ekstraklasie. Posiada również bogate doświadczenie międzynarodowe w rozgrywkach FIFA oraz UEFA.

Sportowy duch zapewnia mu w biznesie i inwestowaniu umiejętność osiągania celów, a samodyscyplina i konsekwencja owocują sukcesami projektów inwestycyjnych, w które się angażuje. Prywatnie pasjonat podróży, kultury śródziemnomorskiej i gry w golfa.

Temat wystąpienia: Hiszpańskie nieruchomości – pewna inwestycja na obecne czasy.

Agnieszka i Michał Cal

Przedsiębiorcy, Inwestorzy, założyciele marki TOTENDOM.

Swój biznes opierają na mocnym fundamencie, jakim jest marka osobista, innowacyjna strategia i silny zespół. Ich misją jest wspieranie inwestorów w dążeniu do wolności finansowej. Dostarczyli i uruchomili ponad 140 mieszkań inwestycyjnych z zarządzaniem dla inwestorów z Polski i Europy. Dzięki doświadczeniu w branży nieruchomości zbudowali innowacyjne biuro projektowe, które dostarczyło już ponad 700 projektów wnętrz dla deweloperów i fliperów.

Michał – innowator, charyzmatyczny lider, wprawny strateg, negocjator, mówca i rozmówca, gitarzysta, legomaniak i miłośnik jedzenia.

Agnieszka – skuteczny handlowiec, siewca idei, głowa pełna pomysłów, lingwistka i dyplomatka, podróżniczka i pasjonatka ogrodów

Temat wystąpienia: Maksymalizacja zysków we flipach. 

Anna Niecikowska

Adwokat ze ścisłą specjalizacją w prawnej obsłudze transakcji na rynku nieruchomości, a także w sprawach majątkowych rodzinnych.

Posiada ponad 16 letnie doświadczenie w występowaniu przed sądem, także Najwyższym, skutecznie reprezentując swoich klientów: pośredników nieruchomości, inwestorów, flipperów, wynajmujących w ponad 200 sprawach sądowych. Szkoleniowiec, przeszkoliła już ponad 1.000 osób z prawa nieruchomości, szkoląc w Polsce i zagranicą. Od 2020 jest ekspertem i wykładowcą Stowarzyszenia Mieszkanicznik, wspierając wynajmujących w prawnych aspektach najmu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się publikując artykuły dotyczące prawa nieruchomości w ogólnopolskich czasopismach branżowych jak: Rzeczpospolitej, Estate, a także w social media.

Temat wystąpienia: Bezpieczeństwo vs. Zysk, Podatki vs. Prawo, czyli na czym można wtopić przy inwestowaniu w nieruchomości?

Grzegorz Grabowski

Założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl.

Biuro Rachunkowe obsługuje klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi i ich wynajmem, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu i handlu mieszkaniami. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadzi podnajem długoterminowy, na swoim koncie ma również flipy.

Temat wystąpienia: Bezpieczeństwo vs. Zysk, Podatki vs. Prawo, czyli na czym można wtopić przy inwestowaniu w nieruchomości?

Maciej Kubik

Przedsiębiorca, Deweloper, Specjalista w wąskiej gałęzi inwestycji w nieruchomości gruntowe.

Współtwórca Funduszu Nieruchomości Hipotecznych, czyli unikatowego sposobu zarabiania na nieruchomościach.

Założyciel marki M3N.PL zajmującej się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. W 2022 roku największy w Polsce portal nieruchomościowy OTODOM spośród niemal 900 działających w Małopolsce agencji nieruchomości uznał jego markę M3N za najlepszą w całym województwie! Swoim doświadczeniem dzieli się z przedsiębiorcami jako wykładowca w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego. Współorganizator oraz Prezes Klubu Pasywnego Inwestora zrzeszającego inwestorów oraz przedsiębiorców. Finansista z zamiłowaniem do tworzenia procedur, systemów i poprawy jakości funkcjonowania biznesów.

Temat wystąpienia: Jak zarabiać inwestując w nieruchomości hipoteczne?

Patryk Szczabel

Inwestor, nagradzany expert od finansów, założyciel instytucji finansowej Z4.money na licencji KNF, wykładowca.

Przez 14 lat w branży prawno-finansowej udzielił kredytów ze środków własnych dla 20.000 podmiotów. Posiadał sieć biur prawnych w całej Polsce. Wykładowca na kierunku MBA i studiach Uczelni biznesowej Asbiro. Promuje etykę w finansach poprzez ujawnianie patologii, i dostarczanie uczciwych produktów finansowych. Stworzył Klub Pasywnego Inwestora, w którym jest kilkaset osób z całej Polski, gdzie edukuje ludzi w dziedzinie inwestycji, poprzez promowanie ideologii najbogatszego inwestora na świecie – Warrena Buffetta. Obecnie z Maciejem Kubikiem rozwija nowy projekt – Fundusz Nieruchomości Hipotecznych, w której to docelowo jako spółce akcyjnej notowanej na giełdzie będziesz mogła/mógł budować swoją wolność finansową w nieruchomościach. Prywatnie właściciel stadniny koni i podróżnik.

Temat wystąpienia: Jak zarabiać inwestując w wierzytelności hipoteczne?

Ewa Suchocka

Socjolog, absolwentka prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim, Certyfikowana Trenerka Mentalna, Trenerka Mentalna w Fundacji Jakuba B. Bączka, Praktyk Programu Formalnego Mindfulness. Inwestorka, autorka e-booka: „Inwestowanie w nieruchomości: Jak wzmocnić swój umysł i osiągnąć sukces finansowy”.

Przedsiębiorczyni z ponad dwudziestoletnim stażem, prezes zarządu spółki z branży nieruchomości. Pod marką „Faktoria .xyz” tworzy dla inwestorów mieszkania pod wynajem oraz profesjonalnie zarządza najmem.

Autorka artykułów branżowych. Prowadzi wykłady i warsztaty oraz indywidualne sesje 1:1 w tematyce treningu mentalnego i rozwoju osobistego. Wspiera kobiety, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał w życiu i w biznesie. Pomaga zbudować pewność siebie i determinację, by odnosić sukcesy.  Uczy jak podejmować racjonalne ryzyko, zarządzić stresem i wyjść z kryzysów. Stosuje praktyczne narzędzia treningu mentalnego i mindfulness oraz sprawdzone techniki oddechowe. 

Temat wystąpienia: W jaki sposób odrabiać lekcje płynące z porażek, żeby mieć więcej satysfakcji z życia, inwestowania i cały czas się rozwijać?

Ewelina Matyjasik-Lewandowska

Nagradzana i certyfikowana Home Stagerka, Projektantka, Inwestorka, Pośredniczka w obrocie nieruchomościami i Członek EAHSP.

Działa na rynku nieruchomości od 2017 roku – współpracując zarówno z inwestorami, jak i osobami prywatnymi. Mówi o sobie „Zamieniam przeciętne mieszkania w ponadprzeciętny zysk”. Stylizuje, projektuje wnętrza prywatne, a także przygotowuje kompleksowe strategie marketingowe sprzedaży nieruchomości tworząc markę: Chasing the sun. Od 2022 roku wraz z Joanną Zbytek – Szubą tworzy Spotkania Wokół Pięknych Wnętrz. Związana także z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem „Mieszkanicznik” – promującym dobre praktyki w branży nieruchomości oraz Europeskim Stowarzyszeniem Profesjonalnych Home Stagerów EAHSP. Publikacje jej prac pojawiły się w gazetach wnętrzarskich takich jak Elle Decoration, Dobrze Mieszkaj i Property Design.  Autorka artykułów branżowych, aktywistka i propagatorka wiedzy o Home Stagingu. Udzieliła wywiadu dla Forbesa o Home Stagingu.

Temat wystąpienia: Masz tylko 7 sekund, aby zdobyć klienta

Anna Oszajca

Trenerka marek osobistych & wideo, producentka reklam do kampanii digital, ekspertka w dziedzinie marketingu internetowego.

Szkoliła i współpracowała z takimi markami jak Wella, Alior Bank, Grupa Żywiec, Panek CS, Cyfrowy Polsat, BNI London, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie – projekt Narodowego Banku Polskiego oraz Politechnika Łódzka – projekt Santander. Certyfikowany trener Instytutu NAO London, trenerka Heksagon Group, absolwentka fakultetu Uniwersytetu w Cambridge oraz kierunków Marketing & PR, Sztuka Współczesna – wiedza i rynek. Anna tworzy strategie marek w social media. Pokazuje jak wydobyć indywidualny charakter oraz kreować pozytywny wizerunek firm i osób. Uczy jak tworzyć treści w internecie, skalować i automatyzować działania marketingowe, by budować relacje z odbiorcami zdobywając ich zaufanie i lojalność. Prowadzi klientów od pierwszego lajka do solidnie funkcjonujących firm.

Temat wystąpienia: Jak budować Markę Osobistą, która zarabia – praktyczne wskazówki i narzędzia.

Natalia Drysiak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami od 2008 roku (NR Licencji 22249), właścicielka biura nieruchomości Drysiak Nieruchomości.

Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami i członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jest fanką nieszablonowych rozwiązań, dzięki czemu dostaje zaproszenia i możliwość wystąpień na największych wydarzeniach branży. Prowadzi również szkolenia z technik sprzedaży oraz pracy z klientem na wyłączność. Uważa, że umiejętność budowania dobrych relacji jest kluczem do sukcesu w sprzedaży. Uczy jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Temat wystąpienia: Na czym dziś inwestorzy zarabiają najwięcej?

Paweł Jaśkowski

Redaktor naczelny magazynu Strefa Nieruchomości. Redaktor i menedżer projektów z 13-letnim doświadczeniem. Od kilku lat romansuje z nieruchomościami i marketingiem internetowym. Ostatnio mocno wkręcony w e-commerce. Rekordzista Guinnessa, skoczek spadochronowy. Człowiek od wyzwań specjalnych.

Konferansjer 5. Forum Inwestorek. 

Agenda, 20 kwietnia 2024
Renaissance Warsaw Airport Hotel*****

10:00-19:00

}

8:00 – 9:30

Rejestracja

}

9:30 – 9:45

Katarzyna Dziubałka & Olga Marciniak: Przywitanie gości
Wydarzenie poprowadzi: Paweł Jaśkowski, Strefa Nieruchomości.

}

9:45 – 10:15

Katarzyna Sekścińska: Czy błędy inwestowania mają płeć ? O psychologii pieniądza i pułapkach myślenia.

}

10:15 – 10:45

Elżbieta Liberda: Flip na stanie prawnym. Jak zarabiać tam, gdzie inni widzą problemy.

}

10:45 – 11:15

Natalia Gorszkowa: Kwatery pracownicze 0 1000 najemców w 2 lata, Duży zysk w krótkim czasie!

}

11:15 – 11:20

Pałac na Wodzie 

}

11:20 – 11:45

Przerwa kawowo-networkingowa

}

11:45 – 12:00

Luksusowe podróże według Carter 

}

12:00 – 12:30

Dorota Sierakowska: Jeśli nie nieruchomości, to co? Przegląd możliwości inwestycyjnych.

}

12:30– 12:45

Tomasz Wróbel: Inwestowanie w ETFy to idealny związek na przyszłość.

}

12:45 – 13:15

dr Edyta Tadeusiak i Zbigniew Dobrynin: Hiszpańskie nieruchomości – pewna inwestycja na obecne czasy.

}

13:15 – 13:45

Agnieszka i Michał Cal: Maksymalizacja zysków we flipach. 

}

13:45 – 14:45

Wspólny obiad

}

14:45 – 15:30

Anna Niecikowska & Grzegorz Grabowski: Bezpieczeństwo vs. Zysk, Podatki vs. Prawo, czyli na czym można wtopić przy inwestowaniu w nieruchomości?

}

15:30– 16:00

Maciej Kubik & Patryk Szczabel: Jak zarabiać inwestując w wierzytelności hipoteczne?

}

16:00 – 16:30

Ewa Suchocka: W jaki sposób odrabiać lekcje płynące z porażek, żeby mieć więcej satysfakcji z życia, inwestowania i cały czas się rozwijać?

}

16:30– 16:35

Wspólne zdjęcie

}

16:35 – 17:00

Przerwa kawowo-networkingowa

}

17:00 – 17:30

Ewelina Matyjasik-Lewandowska: Masz tylko 7 sekund, aby zdobyć klienta.

}

17:30 – 18:00

Anna Oszajca: Jak budować Markę Osobistą, która zarabia – praktyczne wskazówki i narzędzia.

}

18:00 – 18:30

Natalia Drysiak: Zbuduj kapitał na pośrednictwie.

}

18:30– 18:50

Losowanie nagród

}

18:50 – 19:30

Prezentacje Uczestników ze sceny 

After-party 20:30

Renaissance Hotel BAR

Bufet z kolacją, kawa, herbata, wino.

 

 BILETY

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Partnerzy

Patronat Medialny

Dołącz do społeczności ponad 8 tyś. Kobiet i odbierz bezpłatne nagrania:

$

NAGRANIA MASTERCLASS KLUBU INWESTOREK

$

WSZYSTKIE NAGRANIA WYSTĄPIEŃ CZTERECH EDYCJI FORUM INWESTOREK