Rozmowa z jedną z prelegentek konferencji, Natalią Drysiak (trenerem sprzedaży, doświadczoną pośredniczką w obrocie nieruchomościami).

 

Czy kobiety są dobrymi inwestorkami?

– W tym, wydawałoby się męskim świecie, kobiety świetnie się odnalazły, wykorzystując swój szósty zmysł czyli intuicję. Występując na scenie i mówiąc głównie o negocjacjach przy zakupie i sprzedaży nieruchomości widziałam reakcje siedzących na sali kobiet. Większość z nich potwierdzała, że do tematu inwestycji podchodzi rozważnie, ale też szuka w drugim człowieku człowieka. To wyróżnia je często od mężczyzn, przez to śmiem twierdzić, że kobiety są bardzo dobrymi inwestorkami.

Czego jeszcze muszą się nauczyć?

– Rynek się zmienia i cały czas trzeba być czujnym, podążać za nim. Dlatego pragnę zwrócić uwagę na to, żeby unikać rutyny. Inwestorki muszą zapamiętać, że cały czas należy robić badanie rynku.

Co chciałaś przekazać kobietom w swoim wystąpieniu?

– Że nie mogą stać z boku! Mimo że to dla wielu męski świat. Kobieta w tym męskim świecie odnajduje siebie, tylko wyjątkowo niekoniecznie w szpilkach, a w spodniach i pod pachą z teczką pełną rekomendacji i dotychczasowych udanych projektów. Kobieto, zacznij mówić głośno o swoich sukcesach, stań się zauważalna, a wtedy bez względu na płeć będziesz świetnym partnerem w świecie nieruchomości!