CEO & owner w Twoja Meta Nieruchomości | prawniczka

Patrycja Ilasz-Kłoda

CEO & owner w Twoja Meta Nieruchomości | prawniczka

Patrycja Ilasz-Kłoda

Patrycja Ilasz-Kłoda

CEO & owner w Twoja Meta Nieruchomości, prawniczka, doktor nauk
ekonomicznych, MBA

+48 799 090 593

Patrycja jest doktorem nauk ekonomicznych i prawniczką, ukończyła również studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz z zakresu wyceny nieruchomości na SGH w Warszawie. Dzięki interdyscyplinarnemu wykształceniu i doświadczeniu kompleksowo wspiera swoich klientów. Prowadzi w Warszawie agencję nieruchomości Twoja Meta. Korzystnie sprzeda nieruchomość, jak i wyszuka dla klienta wymarzoną działkę albo dom/mieszkanie. Specjalizuje się w inwestycjach w nieruchomości wakacyjne (w tym na Pomorzu Zachodnim), domach, mieszkaniach, działkach inwestycyjnych i rekreacyjnych.

Wcześniej, przed założeniem własnego biznesu, kilkanaście lat pracowała w międzynarodowej korporacji na stanowiskach managerskich, zarządzała projektami strategicznymi na dużą skalę, w tym ostatnio na stanowisku Dyrektora zarządzała zespołami przygotowującymi nieruchomości do sprzedaży  – odpowiadała za określanie cen nieruchomości komercyjnych, pozyskiwanie wycen, ocenę potencjału biznesowego nieruchomości. Zarządzała portfelem ponad 600 nieruchomości do sprzedaży. Mentorka z zakresu zarządzania, w tym w ramach Programu Early Warning Mentor Academy – inicjatywy Unii Europejskiej.

Kieruje się wieloma mottami, ale ostatnio jej uwagę przykuło następujące Marka Zuckenberga: „Największym ryzykiem jest niepodejmowanie żadnego ryzyka. W świecie, który zmienia się naprawdę szybko, jedyną strategią, która gwarantuje niepowodzenie, jest niepodejmowanie ryzyka ”. Jak przyznaje – zawsze lubiła podejmować ryzyko, bo dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w biznesie, mogła je kontrolować i skutecznie nim zarządzać.

Dołącz do Klubu Inwestorek!

Chcesz dowiedzieć się, czym Klub Inwestorek i jak możemy wesprzeć Ciebie w inwestowaniu w nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia z zakresu online marketingu, wystąpień publicznych i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności Inwestorek – Kobiet, które dziela się wiedzą, kontaktami i współpracują