fbpx

WARSZAWSKIE SPOTKANIE INWESTOREK TO

  • Okazja do pozyskania kontaktów z branży nieruchomości (dwie długie przerwy networkingowe + możliwość zaprezentowania się na scenie)
  • Rzetelna wiedza w postaci wykładów przekazywana przez ekspertki i Inwestorki z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Gwarancja profesjonalnej organizacji i najwyższej jakości wydarzenia. Spotykamy się w centrum Warszawy w restauracji Bliski Wschód przy ul. Złota 11.

SZCZEGÓŁY
KIEDY: 5.12.2022 (poniedziałek) od 18:00 do 23:00
GDZIE: Bliski Wschód | ul. Złota 11, Warszawa

AGENDA
18:00 – 19:00 Networking przy kawie
19:00 – 20:00 Ewelina Stygar-Jarosińska „Księga wieczysta to za mało, czyli niestandardowe dokumenty do sprzedaży nieruchomości.”
20:00 – 21:00 Prezentacje Uczestniczek
21:00 – 23:00 After-party

EWELINA STYGAR-JAROSIŃSKA

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie rejentka, wspólnik warszawskiej kancelarii notarialnej. Prowadzi zajęcia szkoleniowe z aplikantami notarialnymi oraz prelekcje dla osób starszych w domach opieki. Wykłada na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Jest autorką książki „Sprzedać, kupić i nie zwariować” i e-booka „Wynająć i nie zwariować”. Prowadzi na Facebooku profil o nazwie Lege Artis(t)*, a na Instagramie – Notarialny Oddział Ratunkowy (NOR). Prawnicza artystka oferująca notarialną pomoc w kancelarii i na NORze, a prywatnie… fanka Włoch i wszystkiego co włoskie. 

KUP BILET
139 zł pojedynczy (170 zł w dniu wydarzenia)
239 zł podwójny (270 zł w dniu wydarzenia)

Dostałam dużo wartościowej wiedzy, gotowej do przeprowadzenia i wdrożenia

Ostatnio dużo rozmawiam z klientami o oszczędzaniu, inwestowaniu i oczywiście poszukiwaniu funduszy na różne cele biznesowe i prywatne w tych trudnych czasach. Forum Inwestorek to duże wydarzenie, zorganizowane z rozmachem. Dostałam dużo wartościowej wiedzy, gotowej do przeprowadzenia i wdrożenia.

Izabela Anuszewska

Inwestorka giełdowa

Polecam organizatorki, wydarzenie dla kobiet jak i stronę

Jasne, że polecam organizatorki, wydarzenie dla kobiet jak i stronę. Świetna sprawa uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu, które mocno inspiruje i uskrzydla, daje ogrom mocy do działania. Polecam każdej kobiecie, która nie czeka na cud – TYLKO DZIAŁA 💜💜💜

Monika Nowak-Cichoń

Inwestorka

Duża wiedza i doświadczenie kobiet, które prężnie działają w rynku nieruchomości

Świetnie zorganizowany event. Mocny merytorycznie, duża wiedza i doświadczenie kobiet, które prężnie działają w rynku nieruchomości. Świetne kontakty i mega atmosfera. Organizacja na najwyższym poziomie.

Wioletta Wojtyńska

Inwestorka

Mnóstwo inwestujących kobiet w jednym miejscu, ogrom wiedzy i kontaktów

Forum Inwestorek była prawdziwa petarda! Mnóstwo inwestujących kobiet w jednym miejscu, ogrom wiedzy i kontaktów. Czułam się wspaniale i zdecydowanie wybiorę się również na kolejną edycję Inwestorek, to będzie obowiązkowy punkt programu w moim grafiku. Uważam, że jest ogromna potrzeba takich konferencji w kobiecym gronie, szczególnie w branży uznawanej jeszcze do niedawna za typowo męską.

Emilia Rutkowska

Inwestorka

Jestem pod wrażeniem tej cudownej społeczności

Miałam przyjemność uczestniczyć na ostatnim III Forum Inwestorek. Jestem pod wrażeniem tej cudownej społeczności, która zebrała tyle aktywnie inwestujących kobiet. Bardzo intensywne i treściwe wydarzenie.

Roksana Lipińaka

Soinvest.pl

Przydatne informacje, networking, znajomości

Z Klubu Inwestorek mam tylko przyjemne wrażenia! Zawsze miła atmosfera, przydatne informacje, networking, znajomości. Świetnie się bawiłem na spotkaniach klubowych. Nie ma lepszego miejsca dla kobiet w nieruchomościach i inwestowaniu.

Olesia Romanenko

Olsten Partners Law Company

Bardzo otwarta społeczność, super atmosfera i merytoryczne dyskusje

Miałem przyjemność uczestniczyć w III Forum Inwestorek (wrzesień 2022) jako prelegent. Po pierwsze, dziękuję za zaproszenie 🙂 Po drugie, polecam wydarzenie każdemu – bardzo otwarta społeczność, gotowa dzielić się doświadczeniem i wiedzą, super atmosfera, merytoryczne dyskusje i świetna organizacja 👍

Grzegorz Grabowski

Wynajmistrz.pl

Gorąco polecam Forum, grupy na FB i Dziewczyny!

Kolejny raz dziewczyny zorganizowały wartościowe wydarzenie w branży nieruchomości. III Forum Inwestorek to była petarda! Świetne wystąpienia, niesamowici goście i mnóstwo nowych kontaktów do dziewczyn związanych z nieruchomościami w różnym zakresie. Obszerny przekrój branż pozwala na rozwinięcie skrzydeł i rozwój własnego biznesu w tej dziedzinie. Jako partner wydarzenia potwierdzam, że z każdego z dotychczasowych zjazdów, wracam z garścią nowych współpracowników.

Emilia Krysińska

Ekspert wnętrz inwestycyjnych