fbpx

III EDYCJA FORUM NAGRANIA 3.09.2022

 1. „Nieruchomości jako sposób na samorealizację.” Basia Domarus, domarus.com.pl
 2. „Jak podwoić obroty w firmie pomimo kryzysu i inwestować efektywnie nadwyżki” Anna Ewa Suska, Excellence Vale
 3. „Strategia 7P. Czyli w co bezpiecznie inwestować w czasach kryzysu.” Filip Piechowiak, Michał Szulc, FID Group
 4. „Jak zarabiać na nieruchomościach, kiedy inni tracą?” Agnieszka Cal, Magdalena Scheitza, totendom.com
 5. „Potencjał rynku najmu  – jak bezpiecznie i rentownie wynajmować nieruchomości.„ Elżbieta Liberda, Lex Perfecta
 6. „Jak optymalnie rozliczać flipy i pośrednictwo w kontekście Polskiego Ładu 2.0.„ Grzegorz Grabowski, wynajmistrz.pl
 7. „Etyczne inwestowanie – zrób miejsce w portfelu na zysk z ekologii„ Małgorzata Rosiak, Pracowania Finansowa
 8. „Ustroje małżeńskie majątkowe, a podział majątku w kontekście nieruchomości i nie tylko.” Sylwia Roszczyk-Caglayan, Karolina Sikorska, radcy prawni
 9. „Jak sprzedawać nieruchomości w trudnych czasach?„ Marta Baczewska-Golik, Ruszamy nieruchomości
 10. Panel dot. inwestycji zagranicznych | dr Edyta Tadeusiak (Hiszpania, Wielka Brytania), Joanna Matyla (Dominikana), Olesya Romanenko (Ukraina), Sławek Muturi (Mzuri)
 11. „Gotowce inwestycyjne. Dlaczego warto w nie inwestować?” Agnieszka Kosek-Zasłonka, flipmaster.pl
 12. 5 błędów w budowaniu marki osobistej” Justyna Sprawka, justynasprawka.pl
 13. „Od pośrednika do dewelopera. Kobieta na budowie„ Roksana Lipińska, soinvest.pl

1. „Nieruchomości jako sposób na samorealizację.” | 3.09.2022

Basia Domarus – handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia. Liderka gdańskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, inwestorka, Pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami – sprzedaje, kupuje, wynajmuje nieruchomości oraz przeprowadza przez cały proces inwestycyjny tych, którzy chcą zarabiać na nieruchomościach. Certyfikowany Trener Biznesu, wykładowca i szkoleniowiec, autorka dwóch książek oraz licznych publikacji branżowych a prywatnie globtroterka, co pozwala zobaczyć nieruchomości z szerszej perspektywy. https://domarus.com.pl/

2. „Jak podwoić obroty w firmie pomimo kryzysu i inwestować efektywnie nadwyżki” | 3.09.2022

Anna Ewa Suska – właścicielka firmy Excellencevale lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Autorka książki „Efektywny i Strategiczny Biznes” i „Kobieta i Finanse” Redaktor naczelna magazynu Excellencevale. Strateg i analityk biznesu, mentor biznesowy, Międzynarodowy trener, specjalista od budowy marki osobistej, doradza przedsiębiorcom z Polski oraz Wielkiej Brytanii. Autorka programu Mastermind, gdzie przedsiębiorcy podnoszą swoje obroty o kilkaset procent, Wspiera nowe firmy i te z milionowymi obrotami. W szkoleniach jej firmy wzięło udział wiele tysięcy osób z całego świata.
https://excellencevale.com

3. „Strategia 7P. Czyli w co bezpiecznie inwestować w czasach kryzysu.” | 3.09.2022

Filip Piechowiak, CEO FID group

Lider, strateg i entuzjasta szczegółowego planowania finansowego. Pasjonat architektury, jazdy konnej oraz rozwoju osobowego. Wierzy, że dobre relacje z ludźmi, wsparcie i możliwość odmiany czyjegoś życia stanowi największy przywilej człowieka.

Michał Szulc, Dyrektor ds. Rozwoju FID group

Aktywny inwestor, przedsiębiorca i pasjonat nieruchomości. Lata doświadczeń na stanowiskach managerskich w globalnych firmach oraz wewnętrzną intuicję wykorzystuje do budowania biznesu. Posiada talent do dostrzegania okazji inwestycyjnych tam, gdzie nikt inny ich nie widzi. Specjalizuje się w wydobywaniu ukrytego potencjału z nieruchomości. https://link.fidgroup.pl/poznajmy_sie

4. „Jak zarabiać na nieruchomościach, kiedy inni tracą?” | 3.09.2022

Agnieszka Cal – wizjonerka i współzałożycielka marki TOTENDOM, która z sukcesem wprowadza nowe strategie i trendy na rynku nieruchomości. Dawniej pracownik korporacji, dziś współwłaścicielka dwóch niezależnych biznesów. Zrealizowała ponad 70 inwestycji na terenie całej Polski, w tym 30 własnych.

Magdalena Scheitza – architektka i inwestor z 8 letnim doświadczeniem. Jako współwłaścicielka TTD Biuro Projektowe nadzorowała realizację ponad 400 projektów wnętrz dla inwestorów z całej Polski. Dodatkowo współwłaścicielka SHLTR Architekci i Rob’s Moving Houses. https://www.totendom.com

5. „Potencjał rynku najmu  – jak bezpiecznie i rentownie wynajmować nieruchomości.” | 3.09.2022

Elżbiet Liberda – radca prawny ze specjalizacją prawo nieruchomości, szkoleniowiec, inwestorka. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, Biura Nieruchomości i spółek inwestycyjnych. Współautorka książki – „Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”. Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Wykładowca najbardziej prestiżowych Uniwersytetów – Polska Akademia Nauk, Katolicki Uniwersytet Lubelski, MBA Nieruchomości uczelni ASBIRO. Obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach www.elzbietaliberda.pl 

6. „Jak optymalnie rozliczać flipy i pośrednictwo w kontekście Polskiego Ładu 2.0.” | 3.09.2022

Grzegorz Grabowski –założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości na wynajem.

7. „Etyczne inwestowanie – zrób miejsce w portfelu na zysk z ekologi” | 3.09.2022

Małgorzata Rosiak – Investment Manager w Pracowni Finansowej. Od ponad 6 lat w PF zajmuje się promocją udziałów do spółek z branży energii odnawialnej takich jak elektrownie wiatrowe oraz spółek z rynku nieruchomości. Odpowiada za relacje biznesowe z inwestorami. Swoje 20 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze inwestorów zdobyła współpracując z bankami i instytucjami z branży usług finansowych. 

8. „Ustroje małżeńskie majątkowe, a podział majątku w kontekście nieruchomości i nie tylko.” | 3.09.2022

Sylwia Roszczyk-Caglayan – Prawnik, zarządca nieruchomości, pośrednik i negocjator, prowadząca obsługę prawną dla osób fizycznych i działalności gospodarczych.  Od 2021 tworzy markę KR Prawo i Nieruchomości obsługującą klientów w zakresie transakcji kupna sprzedaży nieruchomości oraz prowadzi obsługę prawną nieruchomości.

Karolina Sikorska – Radca prawny z ugruntowanym doświadczeniem w zakresie prawa nieruchomości, procesu inwestycyjnego oraz prawa administracyjnego. Zajmowała się obsługą prawną podmiotów z branży deweloperskiej, jak i nieruchomości komercyjnych. Posiadam szerokie doświadczenie w rynku nieruchomościowym i jego specyfice. 

9. „Jak sprzedawać nieruchomości w trudnych czasach? | 3.09.2022

Marta Baczewska-Golik – od 2008 roku wykonuje zawód agenta nieruchomości.  W 2012 roku przeszła na sprzedaż na zasadach wyłączności pod własną marką Ruszamy Nieruchomości. W 2015 roku zaczęła nagrywać jeden z pierwszych nieruchomościowych podcastów dzięki czemu już blisko milion słuchaczy może bezpłatnie czerpać wiedzę od praktyków rynku nieruchomości! Stworzyła Kobiecą Stronę Inwestowania, gdzie wymienia się wiedzą z tysiącami kobiet na temat inwestowania w nieruchomości. W międzyczasie inwestuje i pośredniczy w obrocie nieruchomościami zdobywając bezcenną wiedzę z praktyki o rynku. https://ruszamynieruchomosci.pl/

10. PANEL DYSKUSYJNY: „Inwestycje zagraniczne” | 3.09.2022

Sławek Muturi – pół-Polak, pół-Kenijczyk, dzięki inwestowaniu w mieszkania na wynajem, w wieku 43 lat osiągnął 100%-ową wolność finansową.  Jego misją jest wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków – autor ponad 10 książek, tysięcy wywiadów, artykułów. Jego firma Mzuri jest pionierem usługi zarządzania najmem.

Anna Ewa Suska (UK) – Właścicielka firmy Excellencevale lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Autorka książki „Efektywny i Strategiczny Biznes” i „Kobieta i Finanse”

dr Edyta Tadeusiak (Hiszpania, UK) – Autorka książki ” Zostań właścicielem nieruchomości w UK”. Uczy, jak skutecznie inwestować w nieruchomości.  Prowadzi firmy zajmujące się nieruchomościami. Z sukcesami inwestuje w  nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Polsce i Hiszpanii.

Joanna Matyla (Dominikana) – Licencjonowany broker nieruchomości oraz inwestycyjny; inwestorka. Partner Samana Group (Dominikana), gdzie grupa wizjonerów, twórców, przedsiębiorców i inwestorów połączyła swoje siły budując luksusowe ekomiasteczko w karaibskim raju.

Olesya Romanenko (Ukraina) – Prawnik i partner  w Spółce Prawniczej Olsten Partners (jednej ze 100 najlepszych kancelarii prawnych w Ukrainie). Posiada 18-letnie doświadczenie w działalności prawniczej na Ukrainie, jest przewodniczącym Komisji Ukraińskiej Izby Adwokackiej, ekspertem prawnym w zakresie podatków, prawa gruntowego, nieruchomości i inwestycji.

11. „Gotowce inwestycyjne. Dlaczego warto w nie inwestować?” | 3.09.2022

Agnieska Kosek-Zasłonka – aktywnie inwestuje uzyskując ponadprzeciętne stopy zwrotu z inwestycji na rynku nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się podczas indywidualnych konsultacji, prowadzi szkolenia FLIP MASTER oraz ZYSKOWNE GOTOWCE INWESTYCYJNE. Jej specjalnością są flipy oraz gotowce na mieszkaniach w kamienicach. Wyszukuje perełki inwestycyjne – nieruchomości z potencjałem. Tworzy z nich piękne oraz funkcjonalne wnętrza, które znacząco podnoszą wartość nieruchomości, a co najważniejsze przynoszą wysoką rentowność inwestorom. Prowadzi inwestycje dla inwestorów pasywnych z którymi współpracuje, tworząc gotowce inwestycyjne lub flipy pomagając pomnażać ich majątek. http://www.flipmaster.pl/

12. „5 błędów w budowaniu marki osobistej„ | 3.09.2022

Justyna Sprawka Ekspert z zakresu budowania marki osobistej i doradca marek szkoleniowych. Od 2007 roku wspiera przedsiębiorców w osiąganiu biznesowych szczytów. Sprawia, że specjaliści którzy mają wiedzę, potrafią na niej zarabiać. Na co dzień współtworzy produkty i usługi, których sprzedaż przekroczyła 100 milionów złotych. Od 5 lat koncentruje się głównie na budowaniu silnych i dochodowych marek w branży nieruchomości.
www.justynasprawka.pl

13. „Od pośrednika do dewelopera. Kobieta na budowie„ | 3.09.2022

Roksana Lipińska – w 2012 roku rozpoczęła swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. A ten nie tylko ją wciągnął, ale i zrodził ogromną fascynację. Ta zaś poprowadziła ją drogą od posiadania biura nieruchomości do firmy deweloperskiej. I tak ze specjalizacji, jaką było prowadzenia zewnętrznych działów sprzedaży dla małych i średnich deweloperów, jako współzałożycielka marki So!Invest – stała się kreatorem otaczającej ją przestrzeni. Zawodowo zakręcona na punkcie nieruchomości, prywatnie żona, i mama dwóch niezwykle aktywnych urwisów. Uwielbia odpoczywać z książką na tarasie i w końskim siodle. Spokój znajduje medytując i praktykując jogę. https://soinvest.pl

II EDYCJA FORUM NAGRANIA 22.02.2020

 1. Beata Pawłusiewicz | Ewa Jakubowska | dr Edyta Tadeusiak PANEL DYSKUSYJNY: „DYWERSYFIKACJA PORTFELA NIERUCHOMOŚCI„
 2. Wojciech Woźniczka | NA DRODZE DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ
 3. Małgorzata Lewandowska | JAK SKUTECZNIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚCI NA LICYTACJI LUB PRZETARGU
 4. Magdalena Tylipska | PUŁAPKI PRZY KUPNIE I SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
 5. Elwira Wrochna | OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI A PODATKI
 6. Elżbieta Liberda | PUŁAPKI PRZY KUPNIE I SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
 7. Elżbieta Maśloch-Matrejek | CESJE – WYGODNE ZARABIANIE
 8. Elżbieta Maśloch-Matrejek  | NIERUCHOMOŚCI TO (NIE)BEZPIECZNA INWESTYCJA
 9. Beata Namiotko | OD FLIPOWANIA DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ
 10. dr Anna Smolińska | 1000 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE WARTO INWESTOWAĆ
 11. Urszula Socha | KOBIETA W DEWELOPERCE: NIETYPOWA KOBIETA W TYPOWO MĘSKIM ŚWIECIE
 12. Alina Kieres | JAK Z MAŁYM KAPITAŁEM OBRACAĆ NIERUCHOMOŚCIAMI I BUDOWAĆ SKALĘ

1. PANEL DYSKUSYJNY: „Dywersyfikacja portfela nieruchomości” | 22.02.2020

Beata Pawłusiewicz – Szkoleniowiec oraz właścicielka firmy zarządzającej mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy. W swoim portfolio ma na koncie blisko 100 apartamentów, którymi zarządza. 

Ewa Jakubowska –  Z wykształcenia prawnik i zarządca nieruchomości, z pasji i zamiłowania inwestor i doradca inwestycyjny. Od ponad 5 lat z sukcesem rozwija własną butikową Kancelarię Doradczą PROTRUST Real Estate. 

dr Edyta Tadeusiak –  Zostań właścicielem nieruchomości w UK”. Uczy, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Wspiera inwestorów, jak i osoby prywatne. 

2. „Na drodze do wolności finansowej” | 22.02.2020

Wojciech Woźniczka – Autor, Trener, Negocjator i Inwestor na rynku nieruchomości. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce. Autor bestsellera NEGOCJUJ! oraz książek NEGOCJUJ 2 i NIE SPRZEDAWAJ! #Pozwólkupić. Od ponad 14 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 9000 uczestników z przeszło 100 firm. Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

3. „Jak skutecznie kupić nieruchomości na licytacji lub przetargu” | 22.02.2020

Małgorzata Lewandowska – Od 2012 roku aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe na EBS Universität für Wirtschaft und Recht w Niemczech na kierunku Master of Science in Real Estate. Swoją wiedzę i doświadczenie ugruntowała pracując dla firmy Hotel Professionals – największej firmy doradczej w branży hotelowej w Polsce. Obecnie prowadzi fan page Merytorycznie o nieruchomościach. 

4. „Lokator – źródło przychodu czy źródło problemu” | 22.02.2020

Magdalena Tylipska – Prowadzi kancelarię adwokatów i radców prawnych . Od niemal 20 lat związana z nieruchomościami, deweloperką, prawem finansowym i  windykacją. Specjalistka w zakresie prawa lokalowego.  Obecnie cieszy się dochodem pasywnym w oparciu o najem lokali zarządzanych przez rodzinna spółkę. Zawsze podejmuje wyzwania oraz dzieli się doświadczeniem w inwestycjach z trudniejszym stanem prawnym, wymagających rozwiązania na drodze sadowej problemów właścicieli jak w szczególności wyjście ze współwłasności, przejęcie zobowiązań kredytowych pozbawienia tytułów najmu i eksmisji .

5. „Obrót nieruchomościami a podatki” | 22.02.2020

Elwira Wrochna – Świadczy usługi księgowe od blisko 10 lat, ale w księgowości, podatkach i kadrach pracuje prawie 20 lat.  Jest absolwentką WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego, gdzie uzyskała tytuł Magistra. Ich uzupełnieniem były podjęte Studia Podyplomowe z zakresu Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W związku ze stale zmieniającym się otoczeniem prawno-podatkowym, sukcesywnie uczestniczy w szkoleniach, umożliwiających prawidłowe wykonywanie zawodu. Jej zawodową misją jest szerzenie opinii, że księgowość i finanse mogą być przyjazne dla każdego przedsiębiorcy i inwestora, przy odpowiednim wsparciu.

6. „Pułapki przy kupnie i sprzedaży nieruchomości” | 22.02.2020

Elżbieta Liberda – Radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Od kilkunastu lat obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach. Autorka książki – „ Być rentierem ! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

7. „Cesje – wygodne zarabianie” | 22.02.2020

Elżbieta Maśloch-Matrejek – Inwestorka z 15 letnim doświadczeniem, inwestuje głównie na rynku nieruchomości, choć nieobce są jej instrumenty finansowe, świat startupów czy kruszce. Propaguje edukację ekonomiczną i zachęca kobiety do świadomego zajmowania się swoimi finansami. Jest współzałożycielką Global Investor Club. W przeszłości pracowała dla międzynarodowych korporacji zarządzając portfelami nieruchomości największych firm światowych.

8. „Nieruchomości to (nie)bezpieczna inwestycja” | 22.02.2020

Elżbieta Maśloch-Matrejek – Inwestorka z 15 letnim doświadczeniem, inwestuje głównie na rynku nieruchomości, choć nieobce są jej instrumenty finansowe, świat startupów czy kruszce. Propaguje edukację ekonomiczną i zachęca kobiety do świadomego zajmowania się swoimi finansami. Jest współzałożycielką Global Investor Club. W przeszłości pracowała dla międzynarodowych korporacji zarządzając portfelami nieruchomości największych firm światowych.

9. „Od flipowania do wolności finansowej” | 22.02.2020

Beata Namiotko – Trener i mówca motywacyjny, ekspert inwestowania w nieruchomości. Autorka kursu online „Flipy bez tajemnic”. Przeprowadziła ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowała wolność finansową. Pasjonatka życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży. Inwestuje w nieruchomości na wynajem, oraz na sprzedaż od 12 lat. Jest aktywnym uczestnikiem tego rynku. Kupuje, remontuje, sprzedaje i wynajmuje. Przygotowała dla inwestorów, oraz osób indywidualnych wiele nieruchomości. Z wykształcenia jest ekonomistką.  

10. „1000 powodów, dla których nie warto inwestować” | 22.02.2020

dr Anna Smolińska – Doktor ekonomii, aktywna inwestorka na rynkach kapitałowych i w nieruchomości. Autorka bloga KobietaInwestuje.pl oraz książki o finansach osobistych i inwestowaniu dla kobiet „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. Współzałożycielka Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu. Jako inwestorka indywidualna z pasją inwestuje na giełdzie i w nieruchomości.

11. KOBIETA W DEWELOPERCE: „Nietypowa Kobieta w typowo męskim świecie” | 22.02.2020

Urszula Socha – Jest deweloperem, inwestorką, specjalistą ds. nieruchomości… Urodzona lwica w życiu i w pracy – ambitna, zaangażowana wiedzą i sercem w każde przedsięwzięcie, a nowe cele czy wyzwania są dla niej głównym bodźcem do działania. Jest nastawiona na osiąganie założonego celu i nie odpuszczam tak łatwo, przecież „z doświadczeniem deweloperskim się człowiek nie rodzi … doświadczenie się nabywa.”

12. „Jak z małym kapitałem obracać nieruchomościami i budować skalę” | 22.02.2020

Alina Kieres – Od 2017 zajmuje się głównie flipowaniem w kamienicach. Nie straszne jej trudne tematy, które większość inwestorów omija szerokim łukiem. W swoim portfolio ma mikrokawalerki (najmniejsza 11,29m2) jak również duże mieszkania o powierzchni ponad 250m2, które dzieli na mniejsze i z zyskiem sprzedaje. Dodatkowo posiada w podnajmie mieszkania w centrum Katowic, a w 2019 roku ze wspólnikiem kupiła kamienicę w centrum Mysłowic w której obecnie wynajmuje mieszkania.

I EDYCJA FORUM NAGRANIA 31.08.2019

 1. Paulina Majewska-Goździk | Paulina Majewska Goździk | Elżbieta Liberda PANEL DYSKUSYJNY: TRENDY INWESTYCYJNE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI
 2. Paulina Starzyńska-Wilbik | NIERUCHOMOŚCI SENIORALNE – INWESTYCJE STWORZONE DLA KOBIET
 3. Ewa Jakubowska | NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE – ABC BEZPIECZNYCH INWESTYCJI
 4. Beata Pawłusiewicz | AIRBNB I BOOKING – 10 BŁĘDÓW POCZĄTKUJĄCEGO HOSTA I JAK ICH UNIKNĄĆ
 5. Faustyna Guzowska | PIERWSZA INWESTYCJA DEWELOPERSKA. SZPILKI W DEWELOPERCE, CZYLI JAK KOBIETA MOŻE ROZPOCZĄĆ INWESTYCJE BUDOWLANĄ
 6. Sławek Muturi | JAK OSIĄGNĄĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ?
 7. Natalia Drysiak | JAK KUPIĆ TANIO I SPRZEDAĆ DROGO, CZYLI NEGOCJACJW PRAKTYCE
 8. Joanna Popławska | MIKRO INWESTYCJA – MAKSIMUM ZYSKU

1. PANEL DYSKUSYJNY: „Trendy inwestycyjne na rynku nieruchomości” | 31.08.2019

Paulina Majewska-Goździk – Założycielka dynamicznie rozwijającej się firmy Pokoje69.pl – obsługa nieruchomości oraz grupy Inwestowanie w mikrokawalerki – pokoje69.

Annna Paprota – Współzałożycielka spółki Wawaroom, zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami i tworzeniem gotowców inwestycyjnych. Obecnie wraz z wspólnikami zarządza ponad 80 najemcami. 

Elżbieta Liberda – Radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Autorka książki – „ Być rentierem ! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

2. „Nieruchomości senioralne – inwestycje stworzone dla kobiet” | 31.08.2019

Paulina Starzyńska-Wilbik – Ekspertka marketingu nieruchomości, z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych i kampanii promujących inwestycje mieszkaniowe. Dyrektorka Sprzedaży i Marketingu w firmie Optimal Partners tworzącej innowacyjne obiekty łączące funkcję wypoczynkową, sanatoryjną i senioralną. Od 8 lat prowadzi agencję Lerta, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej deweloperów i inwestycji mieszkaniowych.

3. „Nieruchomości komercyjne – ABC bezpiecznych inwestycji” | 31.08.2019

Ewa Jakubowska – z wykształcenia prawnik i zarządca nieruchomości, z pasji i zamiłowania inwestor i doradca inwestycyjny. W sektorze Real Estate drugą dekadę, od początku swojej kariery zawodowej. Początkowo, przez kilka lat koordynowała z Londynu działalność butikowego, brytyjskiego funduszu private equity inwestującego w Polsce, Niemczech i Turcji. Od blisko 5 lat z sukcesem rozwija swoją butikową Kancelarię Doradczą PROTRUST Real Estate. Dodatkową gałęzią działalności jest koordynacja mikroprojektów deweloperskich w segmencie mieszkaniowym i usługowym. 

4. „Airbnb i Booking – 10 błędów początkującego hosta i jak ich uniknąć”  | 31.08.2019

Beata Pawłusiewicz – Ekspert z zakresu zarządzania najmem krótkoterminowym. Uczy jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży zarządzania najmem krótkoterminowym. Jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak: PriceWaterhouseCoopers, IBM czy Philip Morris. Zaczynała od jednego własnego apartamentu w portfelu. W czwartym roku działalności liczba powierzonych jej w zarządzanie mieszkań wzrosła do 40, a plan rozwojowy zakłada obsługę 70 mieszkań w sezonie letnim 2020. https://pawlusiewicz.pl/

 5. „Pierwsza inwestycja deweloperska. Szpilki w deweloperce, czyli jak kobieta może rozpocząć inwestycje budowlaną” | 31.08.2019

Faustyna Guzowska – Deweloper, inwestorka, projektantka wnętrz, właścicielka Projekt Nieruchomość. „We flipach osiągnęłam już chyba wszystko, więc czas zacząć coś innego! Nie ma rzeczy niemożliwych, a kobieta-deweloper może z powodzeniem odnaleźć się w tym „męskim” fachu. Jeśli rozplanujesz wszystko rozsądnie i krok po kroku będziesz realizował swoje zamierzenia – sukces jest jedynie kwestią czasu.  Dlatego nie oglądam się na innych i robię swoje, mimo przeszkód, które czasem się pojawiają.”

6. „Jak osiągnąć wolność finansową? | 31.08.2019

Sławek Muturi –  Dzięki swojemu zmysłowi przedsiębiorczości udało mu się osiągnąć nieprawdopodobny sukces w dziedzinie najmu mieszkań, dzięki czemu w wieku 44 lat mógł z czystym sumieniem porzucić pracę zarobkową i zacząć naprawdę żyć – podróżować i rozwijać swoje pasje. Obecnie Muturi dzieli się swoim doświadczeniem i zdobytą w praktyce wiedzą na temat osiągania wolności finansowej m.in. w swoich książkach, jak „Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości”, „Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej” czy też „Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem”.

7. „Jak kupić tanio i sprzedać drogo, czyli negocjacje w praktyce” | 31.08.2019

Natalia Drysiak – Licencjonowany pośrednik z obrocie nieruchomościami, szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient. Związana z branżą rozwoju osobistego. Przedsiębiorca, menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości. W życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji sprzedaży nieruchomości. Zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych.

8. „Mikro inwestycja – maksimum zysku” | 31.08.2019

Joanna Popławska – Inwestorka, home stager, projektantka, dekoratorka, stylistka wnętrz. Na co dzień zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży i do wynajmu. Równolegle prowadzi metamorfozy istniejących wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Właścicielka renomowanej firmy i marki Home for Me zajmującej się profesjonalną organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu home stagingu. Współpracuje z znanymi markami branżowymi takimi jak Mebloo, Educoncept, home&you.

WEBINAR: JAK ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

dr Anna Smolińska – Doktor ekonomii, aktywna inwestorka na rynkach kapitałowych i w nieruchomości. Autorka bloga KobietaInwestuje.pl oraz książki o finansach osobistych i inwestowaniu dla kobiet „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. Współzałożycielka Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu. Jako inwestorka indywidualna z pasją inwestuje na giełdzie i w nieruchomości.

WEBINAR: INSTA STAGING – NOWE OBLICZE HOME STAGING

Klaudia Leszczyńska – Home stagerka, inwestorka, finansistka, autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów – IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence.

WEBINAR: JAK ROBIĆ MARKETING INTERNETOWY W NIERUCHOMOŚCIACH?

Magdalena Sadowska – Przedsiębiorca od zawsze. Wieloletnie doświadczenie zdobyła w sprzedaży oraz w marketingu. Obecnie współtworzy z mężem firmę Robieto.pl, która pomaga markom zaistnieć w internecie i zacząć zarabiać online. Od zawsze ukierunkowana na działanie i sprzedaż. Uwielbia sprzedawać, tworzyć lejki sprzedażowe i dowozić rezultat.

Przez lata działała w reklamie, zajmowała się sprzedażą usług finansowych, prowadziła przez wiele lat oddział dla jednej z korporacji ubepieczeniowych. Sprzedawała sama, oraz w zespole, uczyła tego innych. A dziś od wielu lat przekłada swoje doświadczenie na działania online. Bardzo kreatywna, lubi współpracować z osobami, które tworzą środowisko wspierające nowe rozwiązania. Pasjonatka nowych rozwiązań. Nieustająco poszukuje kolejnych pomysłów do wdrożenia.