fbpx

NAGRANIA Z FORUM INWESTOREK

31.08.2019 oraz 22.02.2020

 

PANEL DYSKUSYJNY: „Dywersyfikacja portfela nieruchomości 

Beata Pawłusiewicz – Szkoleniowiec oraz właścicielka firmy zarządzającej mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy. W swoim portfolio ma na koncie blisko 100 apartamentów, którymi zarządza. 

Ewa Jakubowska –  Z wykształcenia prawnik i zarządca nieruchomości, z pasji i zamiłowania inwestor i doradca inwestycyjny. Od ponad 5 lat z sukcesem rozwija własną butikową Kancelarię Doradczą PROTRUST Real Estate. 

dr Edyta Tadeusiak –  Zostań właścicielem nieruchomości w UK”. Uczy, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Wspiera inwestorów, jak i osoby prywatne. 

Na drodze do wolności finansowej

Wojciech Woźniczka – Autor, Trener, Negocjator i Inwestor na rynku nieruchomości. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce. Autor bestsellera NEGOCJUJ! oraz książek NEGOCJUJ 2 i NIE SPRZEDAWAJ! #Pozwólkupić. Od ponad 14 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 9000 uczestników z przeszło 100 firm. Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

Jak skutecznie kupić nieruchomości na licytacji lub przetargu 

Małgorzata Lewandowska – Od 2012 roku aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe na EBS Universität für Wirtschaft und Recht w Niemczech na kierunku Master of Science in Real Estate. Swoją wiedzę i doświadczenie ugruntowała pracując dla firmy Hotel Professionals – największej firmy doradczej w branży hotelowej w Polsce. Obecnie prowadzi fan page Merytorycznie o nieruchomościach. 

Pułapki przy kupnie i sprzedaży nieruchomości

Magdalena Tylipska – Prowadzi kancelarię adwokatów i radców prawnych . Od niemal 20 lat związana z nieruchomościami, deweloperką, prawem finansowym i  windykacją. Specjalistka w zakresie prawa lokalowego.  Obecnie cieszy się dochodem pasywnym w oparciu o najem lokali zarządzanych przez rodzinna spółkę. Zawsze podejmuje wyzwania oraz dzieli się doświadczeniem w inwestycjach z trudniejszym stanem prawnym, wymagających rozwiązania na drodze sadowej problemów właścicieli jak w szczególności wyjście ze współwłasności, przejęcie zobowiązań kredytowych pozbawienia tytułów najmu i eksmisji .

Obrót nieruchomościami a podatki 

Elwira Wrochna – Świadczy usługi księgowe od blisko 10 lat, ale w księgowości, podatkach i kadrach pracuje prawie 20 lat.  Jest absolwentką WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego, gdzie uzyskała tytuł Magistra. Ich uzupełnieniem były podjęte Studia Podyplomowe z zakresu Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W związku ze stale zmieniającym się otoczeniem prawno-podatkowym, sukcesywnie uczestniczy w szkoleniach, umożliwiających prawidłowe wykonywanie zawodu. Jej zawodową misją jest szerzenie opinii, że księgowość i finanse mogą być przyjazne dla każdego przedsiębiorcy i inwestora, przy odpowiednim wsparciu. 

Pułapki przy kupnie i sprzedaży nieruchomości

Elżbieta Liberda – Radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Od kilkunastu lat obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach www.elzbietaliberda.pl Autorka książki – „ Być rentierem ! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

Cesje – wygodne zarabianie 

Elżbieta Maśloch-Matrejek – Inwestorka z 15 letnim doświadczeniem, inwestuje głównie na rynku nieruchomości, choć nieobce są jej instrumenty finansowe, świat startupów czy kruszce. Propaguje edukację ekonomiczną i zachęca kobiety do świadomego zajmowania się swoimi finansami. Jest współzałożycielką Global Investor Club. W przeszłości pracowała dla międzynarodowych korporacji zarządzając portfelami nieruchomości największych firm światowych. 

Nieruchomości to (nie)bezpieczna inwestycja

Elżbieta Maśloch-Matrejek – Inwestorka z 15 letnim doświadczeniem, inwestuje głównie na rynku nieruchomości, choć nieobce są jej instrumenty finansowe, świat startupów czy kruszce. Propaguje edukację ekonomiczną i zachęca kobiety do świadomego zajmowania się swoimi finansami. Jest współzałożycielką Global Investor Club. W przeszłości pracowała dla międzynarodowych korporacji zarządzając portfelami nieruchomości największych firm światowych. 

Od flipowania do wolności finansowej 

Beata Namiotko – Trener i mówca motywacyjny, ekspert inwestowania w nieruchomości. Autorka kursu online „Flipy bez tajemnic”. Przeprowadziła ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowała wolność finansową. Pasjonatka życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży. Inwestuje w nieruchomości na wynajem, oraz na sprzedaż od 12 lat. Jest aktywnym uczestnikiem tego rynku. Kupuje, remontuje, sprzedaje i wynajmuje. Przygotowała dla inwestorów, oraz osób indywidualnych wiele nieruchomości. Z wykształcenia jest ekonomistką.  

1000 powodów, dla których nie warto inwestować

dr Anna Smolińska – Doktor ekonomii, aktywna inwestorka na rynkach kapitałowych i w nieruchomości. Autorka bloga KobietaInwestuje.pl oraz książki o finansach osobistych i inwestowaniu dla kobiet „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. Współzałożycielka Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu. Jako inwestorka indywidualna z pasją inwestuje na giełdzie i w nieruchomości.

KOBIETA W DEWELOPERCE: „Nietypowa Kobieta w typowo męskim świecie” 

Urszula Socha – Jest deweloperem, inwestorką, specjalistą ds. nieruchomości… Urodzona lwica w życiu i w pracy – ambitna, zaangażowana wiedzą i sercem w każde przedsięwzięcie, a nowe cele czy wyzwania są dla niej głównym bodźcem do działania. Jest nastawiona na osiąganie założonego celu i nie odpuszczam tak łatwo, przecież „z doświadczeniem deweloperskim się człowiek nie rodzi … doświadczenie się nabywa.”

„Jak z małym kapitałem obracać nieruchomościami i budować skalę”

Alina Kieres – Od 2017 zajmuje się głównie flipowaniem w kamienicach. Nie straszne jej trudne tematy, które większość inwestorów omija szerokim łukiem. W swoim portfolio ma mikrokawalerki (najmniejsza 11,29m2) jak również duże mieszkania o powierzchni ponad 250m2, które dzieli na mniejsze i z zyskiem sprzedaje. Dodatkowo posiada w podnajmie mieszkania w centrum Katowic, a w 2019 roku ze wspólnikiem kupiła kamienicę w centrum Mysłowic w której obecnie wynajmuje mieszkania.

PANEL DYSKUSYJNY: „Trendy inwestycyjne na rynku nieruchomości” 

Paulina Majewska-Goździk – Założycielka dynamicznie rozwijającej się firmy Pokoje69.pl – obsługa nieruchomości oraz grupy Inwestowanie w mikrokawalerki – pokoje69.

Annna Paprota – Współzałożycielka spółki Wawaroom, zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami i tworzeniem gotowców inwestycyjnych. Obecnie wraz z wspólnikami zarządza ponad 80 najemcami. 

Elżbieta Liberda – Radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Autorka książki – „ Być rentierem ! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

„Nieruchomości senioralne – inwestycje stworzone dla kobiet”

Paulina Starzyńska-Wilbik – Ekspertka marketingu nieruchomości, z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych i kampanii promujących inwestycje mieszkaniowe. Dyrektorka Sprzedaży i Marketingu w firmie Optimal Partners tworzącej innowacyjne obiekty łączące funkcję wypoczynkową, sanatoryjną i senioralną. Od 8 lat prowadzi agencję Lerta, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej deweloperów i inwestycji mieszkaniowych.

„Nieruchomości komercyjne – ABC bezpiecznych inwestycji” 

Ewa Jakubowska – z wykształcenia prawnik i zarządca nieruchomości, z pasji i zamiłowania inwestor i doradca inwestycyjny. W sektorze Real Estate drugą dekadę, od początku swojej kariery zawodowej. Początkowo, przez kilka lat koordynowała z Londynu działalność butikowego, brytyjskiego funduszu private equity inwestującego w Polsce, Niemczech i Turcji. Od blisko 5 lat z sukcesem rozwija swoją butikową Kancelarię Doradczą PROTRUST Real Estate. Dodatkową gałęzią działalności jest koordynacja mikroprojektów deweloperskich w segmencie mieszkaniowym i usługowym. 

„Airbnb i Booking – 10 błędów początkującego hosta i jak ich uniknąć” 

Beata Pawłusiewicz – Ekspert z zakresu zarządzania najmem krótkoterminowym. Uczy jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży zarządzania najmem krótkoterminowym. Jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak: PriceWaterhouseCoopers, IBM czy Philip Morris. Zaczynała od jednego własnego apartamentu w portfelu. W czwartym roku działalności liczba powierzonych jej w zarządzanie mieszkań wzrosła do 40, a plan rozwojowy zakłada obsługę 70 mieszkań w sezonie letnim 2020. https://pawlusiewicz.pl/

 „Pierwsza inwestycja deweloperska. Szpilki w deweloperce, czyli jak kobieta może rozpocząć inwestycje budowlaną”

Faustyna Guzowska – Deweloper, inwestorka, projektantka wnętrz, właścicielka Projekt Nieruchomość. „We flipach osiągnęłam już chyba wszystko, więc czas zacząć coś innego! Nie ma rzeczy niemożliwych, a kobieta-deweloper może z powodzeniem odnaleźć się w tym „męskim” fachu. Jeśli rozplanujesz wszystko rozsądnie i krok po kroku będziesz realizował swoje zamierzenia – sukces jest jedynie kwestią czasu.  Dlatego nie oglądam się na innych i robię swoje, mimo przeszkód, które czasem się pojawiają.”

„Jak osiągnąć wolność finansową?

Sławek Muturi –  Dzięki swojemu zmysłowi przedsiębiorczości udało mu się osiągnąć nieprawdopodobny sukces w dziedzinie najmu mieszkań, dzięki czemu w wieku 44 lat mógł z czystym sumieniem porzucić pracę zarobkową i zacząć naprawdę żyć – podróżować i rozwijać swoje pasje. Obecnie Muturi dzieli się swoim doświadczeniem i zdobytą w praktyce wiedzą na temat osiągania wolności finansowej m.in. w swoich książkach, jak „Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości”, „Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej” czy też „Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem”.

 „Jak kupić tanio i sprzedać drogo, czyli negocjacje w praktyce”

Natalia Drysiak – Licencjonowany pośrednik z obrocie nieruchomościami, szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient. Związana z branżą rozwoju osobistego. Przedsiębiorca, menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości. W życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji sprzedaży nieruchomości. Zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych.

„Mikro inwestycja – maksimum zysku” 

Joanna Popławska – Inwestorka, home stager, projektantka, dekoratorka, stylistka wnętrz. Na co dzień zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży i do wynajmu. Równolegle prowadzi metamorfozy istniejących wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Właścicielka renomowanej firmy i marki Home for Me zajmującej się profesjonalną organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu home stagingu. Współpracuje z znanymi markami branżowymi takimi jak Mebloo, Educoncept, home&you.

Pobierz eBook.

Inwestuj jak Kobieta. 

52 strategie od Kobiet inwestujących w nieruchomości


Pobierz go, klikając

TUTAJ

lub w okładkę poniżej.

Obiecaj przeczytać go zaraz po pobraniu!

KONTAKT

+48 539 089 758 | biuro@inwestorki.pl 

 

Wypełnij formularz