BEZPŁATNY MASTERCLASS ONLINE

19 marca 2024 g. 19:00

DLACZEGO KUPOWANIE MIESZKAŃ POD WYNAJEM STRACIŁO SENS?

W trakcie spotkania dowiesz się:

Z

w co teraz najlepiej inwestować

Z

jakie są nowe trendy na rynku nieruchomości, analizując dotychczasowe strategie inwestycyjne, takie jak kupowanie mieszkań na wynajem

Z

jakie są perspektywy inwestowania w inne obszary rynku nieruchomości, które mogą być bardziej opłacalne i zrównoważone w dłuższej perspektywie czasowej

Niezwykle istotną częścią webinarium będzie sesja Q&A. To szansa na rozwianie wszelkich wątpliwości i uzyskanie konkretnych odpowiedzi.

Zapraszamy do wysłuchania cennych wskazówek i spostrzeżeń Kuby Karlińskiego, który podzieli się swoją wiedzą na temat nowych możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

Kuba Karliński

przedsiębiorca, deweloper, autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium. Od ponad 14 lat współtworzy polski rynek nieruchomości. Jest założycielem Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon, która specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w Warszawie i jej okolicach oraz inwestycjach w grunty. Od lat inwestuje, doradza i pomaga pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach. Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzi bloga nt. inwestowania i nieruchomości KubaKarlinski.pl. 

Zaufało mu ponad 500 inwestorów, powierzając ponad 70 mln PLN. Zarządzane przeze niego spółki z Grupy Magmillon sprzedały ponad 1.200 nieruchomości o łącznej wartości ponad 250 mln PLN.

© 2023  Inwestorki.pl | Regulamin | Polityka Prywatności