MASTERCLASS KLUBU INWESTOREK

28 listopada 2023

Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
a Inwestowanie w Nieruchomości.

Joanna Hakluk Adwokatka specjalizująca się w obsłudze spółek, prowadząca kancelarię prawa gospodarczego HAKLUK i WSPÓLNICY spółka jawna, pomysłodawczyni platformy dla właścicielek biznesów – www.sprawnaspolka.pl, na której udostępnia wiedzę oraz dokumenty dla właścicielek spółek, wspiera inwestorki inwestujące na rynku nieruchomości, obsługuje prawnie i biznesowo procesy związane z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości.

19 września 2023

Czy flipy nieruchomości wciąż są opłacalnym przedsięwzięciem?

– Czym są flipy nieruchomości i czy nadal są opłacalne
– Co aktualnie kupować i jak maksymalizować zyski
– Kluczowe czynniki sukcesu w inwestowaniu w nieruchomości

Beata Namiotko Trener i mówca motywacyjny, ekspert inwestowania w nieruchomości. Autorka kursu online „Flipy bez tajemnic”. Przeprowadziła ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowała wolność finansową. Pasjonatka życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży. Inwestuje w nieruchomości na wynajem, oraz na sprzedaż od 12 lat. Jest aktywnym uczestnikiem tego rynku. Kupuje, remontuje, sprzedaje i wynajmuje. Przygotowała dla inwestorów, oraz osób indywidualnych wiele nieruchomości. Z wykształcenia jest ekonomistką.
BeataNamiotko.pl

22 siernia 2023

Social selling i strategia marki osobistej w nieruchomościach.

Katarzyna Dziubałka Od 10 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Zorganizowała ponad 200 dużych konferencji i spotkań pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką Inwestorki.pl – społeczności, która zrzesza blisko 10 tyś. Kobiet inwestujących w nieruchomości oraz współorganizatorką Ogólnopolskiego Forum Inwestorek. Jest jedną z bohaterek książki „Liderki” i “Lwicą Biznesu” z 2018 r. Regularnie występuje w mediach i na konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.
_____________

TEST INSIGHT DISCOVERY

24 lipca 2023

Jak mądrze inwestować w złoto i srebro?

  • Czy złoto i srebro to dobre zabezpieczenie oszczędności w czasach kryzysu?
  • Czym się kierować przy pierwszych zakupach złota i srebra?
  • Monety kolekcjonerskie jako ciekawa alternatywa inwestycyjna

Anita Kreft – od 12 lat w Mennicy Gdańskiej, najpierw w dziale handlowym, od kilku lat na stanowisku Kierownika Operacyjnego. Specjalistka od inwestycji w złoto i srebro, działania rynku metali szlachetnych i procesu tworzenia monet kolekcjonerskich, a także tematów licencjonowanych na monetach.
_____________

https://mennica-gdanska.pl/pl/

20 czerwca 2023

  • jak wygląda proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii
  • koszty związane z zakupem nieruchomości w Costa Blanca i Costa Calida
  • najbardziej lukratywne strategie na wynajem w Hiszpanii

dr Edyta Tadeusiak pasjonatka tematyki nieruchomości. Autorka książki ” Zostań właścicielem nieruchomości w UK”. Uczy, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Wspiera landlordów, inwestorów, jak i osoby prywatne. Prowadzi firmy zajmujące się nieruchomościami. Z sukcesami inwestuje w nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Polsce i Hiszpanii. Duży nacisk kładzie na ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji biznesowych, inwestorskich i trenerskich. 16 lat mieszkała w Londynie , obecnie mieszka w Hiszpanii. 
_____________

https://www.edytatadeusiak.com/

9 maja 2023

Przerabianie złota na diamenty – jak zmaksymalizować przychody z najmu krótko i długoterminowego.

Joanna Popławska Akredytowana Home Stagerka, projektantka wnętrz i dekoratorka, wykładowca akademickim z zakresu Home Staging oraz inwestorka w nieruchomości. Od 6 lat prowadzi autorskie szkolenia Home Staging. Jest również Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów – OSHS.
_____________

Zniżka na szkolenie 10% na hasło: Inwestorki https://homeforme.pl/

11 kwietnia 2023

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

– czy to dobry czas, żeby zostać pośrednikiem?

– Co zrobić, żeby zarabiać już w pierwszym miesiącu swojej pracy?

Natalia Drysiak – Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, właścicielka biura nieruchomości pośredniczącego w sprzedaży na rynku warszawskim i trójmiejskim, członkini WSPON, od 2017 roku głównie specjalizuje się we współpracy z inwestorami/flipperami, dostarcza perełki i gotowe piękne flipy sprzedaje w niebotycznie wysokich cenach! Pasjonatka nieszablonowych rozwiązań zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Sprzedaje w krótkim czasie w najwyższej możliwej cenie. Szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient. Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości.

Zniżka na szkolenie Natalii 20% na hasło: Inwestorki Nataliadrysiak.pl