Kobiety wspierają się w biznesie.

Druga edycja Ogólnopolskiego Forum za nami. 

 

Prelekcje, warsztaty oraz networking dla początkujących oraz doświadczonych. Tak kobiety inwestują w siebie i nieruchomości.

To szczególne przedsięwzięcie zrzesza kobiety działające w branży nieruchomości. Oferuje możliwość uzyskania unikalnej wiedzy z zakresu inwestowania oraz nawiązania atrakcyjnych relacji biznesowych.

Prelekcje plus warsztaty

Kolejna, druga już edycja Forum trwała dwa dni. Poszerzona została o warsztaty, które odbyły się w ramach inauguracji Akademii Inwestorek.

– Pojawiły się uczestniczki pierwszej edycji oraz zupełnie nowe twarze. Zarówno doświadczone inwestorki, jak i te zaczynające dopiero przygodę w branży – relacjonuje jedna z organizatorek, Olga Marciniak.

Kobiety wysłuchały 15 prelegentów, którzy opowiedzieli o tym, jak inwestować oraz jakie możliwości oferuje rynek nieruchomości. Specjalnie na to wydarzenie przyjechały dr Anna Smolińska z Niemiec (autorka książki pt.: „Kobieta Inwestuje”) oraz dr Edyta Tadeusiak z UK (autorka książki pt.: „Jak zacząć inwestować w UK”).

Wykłady prowadziły również dwie organizatorki wydarzenia, Lwice Biznesu –  Katarzyna Dziubałka i Olga Marciniak.

Kobiety się wspierają

– Forum Inwestorek to przede wszystkim wyśmienita okazja do nawiązywania biznesowych kontaktów, przestrzeń do wzajemnych inspiracji oraz możliwość podzielenia się wiedzą. Kobiety mniej rywalizują, a bardziej się wspierają. To wzajemne wsparcie pozwala im na rozwinięcie skrzydeł – zauważa jedna z prelegentek, Małgorzata Lewandowska.

Relacje uczestniczek

– Świetnie zorganizowany event. Mocny merytorycznie, dzięki wiedzy i doświadczeniu kobiet, które prężnie działają na rynku nieruchomości. Organizacja na najwyższym poziomie – napisała po wydarzeniu uczestniczka, Wioletta Wojtyńska.

Z kolei Emilia Rutkowska postanowiła wpisać udział w Forum jako obowiązkowy punkt programu w swoim grafiku.

To była prawdziwa petarda! – stwierdziła. – Mnóstwo inwestujących kobiet w jednym miejscu, ogrom wiedzy i kontaktów. Czułam się wspaniale i wybiorę się na kolejną edycję Inwestorek. Uważam, że jest ogromna potrzeba takich konferencji w kobiecym gronie, szczególnie w branży uznawanej do niedawna za typowo męską.

Kolejna edycja – jesień 2020 r.

Z ankiet od uczestniczek wiemy, że warsztaty były przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, dlatego następne wydarzenie, które planujemy na jesień, będzie również w formie dwudniowej – podsumowuje K. Dziubałka.

Poza tym, wspaniale było oglądać na scenie prelegentki, które jeszcze do niedawna nie widziały siebie w takiej roli. Nagle znalazły odwagę i pewność siebie, żeby publicznie podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem i w ten sposób rozwijać swoje talenty. – zauważa O. Marciniak.