fbpx

OGÓLNOPOLSKIE FORUM INWESTOREK

 Warszawa | Hotel Renaissance*****

KUP NAGRANIA

O FORUM

Czy Ciebie również pociągają inwestycje w nieruchomości?

Zastanawiasz się jak zacząć?

A może już działasz i chcesz wejść na wyższy poziom?

Chcesz zdobyć cenne kontakty i nawiązać relację z kobietami ściśle związanymi z branżą?

 

Jeśli tak to – dołącz do nas!

TAK BYŁO OSTATNIO

OPINIE 

 To już drugie nasze spotkanie. Pierwsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Polecam! Sobotnia konferencja została świetnie zorganizowana, dużo wiedzy, ale przede wszystkim nowe kontakty.  Poznałam i potencjalne Klientki i osoby, które rozpoczynają ze mną współpracę jako Agenci.

Karolina Marzerzyńska

Westa Home

Konferencja dopracowana w każdym detalu. Od strony zapisów, przez dobór prelegentów, tematów, jedzenie po dbałość o detale, typu piękne bukiety kwiatów dla prelegentów. 

Dominika Dąbrowska

REMAX

Dziewczyny przygotowaly świetną konferencję! Fantastyczny networking, merytorycznie i naprawdę z wielką energią. Czekam na więcej!

Klaudia Leszczyńska

Kreatorki Wynajmu

Cudowna konferencja z niesamowitą atmosferą. Naprawdę każda dziewczyna, bez względu na poziom wiedzy o nieruchomościach powinna tam być. Szczerze polecam.

Arleta Czechowicz

To wspaniały team kobiet, które wiedzą czego chcą i wspierają inne kobiety na drodze do ich sukcesu. Polecam współpracę z Inwestorkami, konkretny biznes w kobiecym stylu!

Ilona Brzozowska

Ilona Brzozowska

Piękne i profesjonalne wydarzenie z dużą ilością merytoryki ale najważniejsze z serdeczną i wyjątkową atmosferą. Wszystko dopięte na ostatni guzik,

Beata Szygenda

Bliss Apartments

ORGANIZATORKI

Olga Marciniak

Związana z branżą nieruchomości od 15 lat. Potencjał drzemiący w nieruchomościach odkryła we Włoszech, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów Euro. Dziś jest współwłaścicielką firm zajmujących się najmem w Australii OzRooms & Co i Polsce WawaRoom.pl. Prowadzi spotkania grupy Kobiety Inwestują w Nieruchomości.

Katarzyna Dziubałka

Właścicielka Szkoły Liderek. Pomysłodawczyni marki Wielka Wymiana Kontaktów, wokół której zbudowała społeczność licząca ponad 40 tys. osób. Zorganizowała ponad 150 dużych spotkań networkingowych w całej Polsce i za granica.

NASZE MOTTO

 

„Nic nie dodaje nam więcej energii niż sukces kolejnej kobiety. Nieruchomości to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowego źródła dochodu, a nawet osiągnięciem wolności finansowej”

PRELEGENCI

DR ANNA SMOLIŃSKA

DR ANNA SMOLIŃSKA

"1000 powodów, dla których nie warto inwestowa"

 

Doktor ekonomii, aktywna inwestorka na rynkach kapitałowych i w nieruchomości. Autorka bloga KobietaInwestuje.pl oraz książki o finansach osobistych i inwestowaniu dla kobiet „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. Współzałożycielka Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu. Jako inwestorka indywidualna z pasją inwestuje na giełdzie i w nieruchomości.

MAŁGORZATA LEWANDOWSKA

MAŁGORZATA LEWANDOWSKA

"Jak skutecznie kupić nieruchomość na licytacji lub przetargu poniżej ceny rynkowej"

Od 2012 roku aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe na EBS Universität für Wirtschaft und Recht w Niemczech na kierunku Master of Science in Real Estate. Swoją wiedzę i doświadczenie ugruntowała pracując dla firmy Hotel Professionals – największej firmy doradczej w branży hotelowej w Polsce. Obecnie prowadzi fan page Merytorycznie o nieruchomościach. 

Ela Maśloch-Matrejek

Ela Maśloch-Matrejek

"Nieruchomości to (nie)bezpieczna inwestycja. Jak rynek nieruchomości zmieniał się w ostatnich 15 latach? Czy wiemy co nas czeka?"

Inwestorka z 15 letnim doświadczeniem, inwestuje głównie na rynku nieruchomości, choć nieobce są jej instrumenty finansowe, świat startupów czy kruszce. Propaguje edukację ekonomiczną i zachęca kobiety do świadomego zajmowania się swoimi finansami. Jest współzałożycielką Global Investor Club. W przeszłości pracowała dla międzynarodowych korporacji zarządzając portfelami nieruchomości największych firm światowych. 

Urszula Socha

Urszula Socha

"Kobieta w deweloperce - nietypowa Kobieta w typowo męskim świecie"

Jest deweloperem, inwestorką, specjalistą ds. nieruchomości… Urodzona lwica w życiu i w pracy – ambitna, zaangażowana wiedzą i sercem w każde przedsięwzięcie, a nowe cele czy wyzwania są dla niej głównym bodźcem do działania. Jest nastawiona na osiąganie założonego celu i nie odpuszczam tak łatwo, przecież „z doświadczeniem deweloperskim się człowiek nie rodzi … doświadczenie się nabywa.”

Magdalena Tylipska

Magdalena Tylipska

"Lokator - źródło przychodu czy źródło problemu"

Prowadzi kancelarię adwokatów i radców prawnych . Od niemal 20 lat związana z nieruchomościami, deweloperką, prawem finansowym i  windykacją. Specjalistka w zakresie prawa lokalowego.  Obecnie cieszy się dochodem pasywnym w oparciu o najem lokali zarządzanych przez rodzinna spółkę. Zawsze podejmuje wyzwania oraz dzieli się doświadczeniem w inwestycjach z trudniejszym stanem prawnym, wymagających rozwiązania na drodze sadowej problemów właścicieli jak w szczególności wyjście ze współwłasności, przejęcie zobowiązań kredytowych pozbawienia tytułów najmu i eksmisji .

Alina KiereS

Alina KiereS

"Jak z małym kapitałem obracać nieruchomościami I budować skale"

Od 2017 zajmuje się głównie flipowaniem w kamienicach. Nie straszne jej trudne tematy, które większość inwestorów omija szerokim łukiem. W swoim portfolio ma mikrokawalerki (najmniejsza 11,29m2) jak również duże mieszkania o powierzchni ponad 250m2, które dzieli na mniejsze i z zyskiem sprzedaje. Dodatkowo posiada w podnajmie mieszkania w centrum Katowic, a w 2019 roku ze wspólnikiem kupiła kamienicę w centrum Mysłowic w której obecnie wynajmuje mieszkania.

Elwira Wrochna

Elwira Wrochna

"Obrót nieruchomościami a podatki"

 

Świadczy usługi księgowe od blisko 10 lat, ale w księgowości, podatkach i kadrach pracuje prawie 20 lat.  Jest absolwentką WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego, gdzie uzyskała tytuł Magistra. Ich uzupełnieniem były podjęte Studia Podyplomowe z zakresu Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W związku ze stale zmieniającym się otoczeniem prawno-podatkowym, sukcesywnie uczestniczy w szkoleniach, umożliwiających prawidłowe wykonywanie zawodu. Jej zawodową misją jest szerzenie opinii, że księgowość i finanse mogą być przyjazne dla każdego przedsiębiorcy i inwestora, przy odpowiednim wsparciu. 

Elżbieta Liberda

Elżbieta Liberda

"Pułapki przy kupnie i sprzedaży nieruchomości"

 

Radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Od kilkunastu lat obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.  Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach – www.elzbietaliberda.pl Autorka książki – „ Być rentierem ! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

BEATA NAMIOTKO

BEATA NAMIOTKO

" Od flipowania do wolności finansowej"

Trener i mówca motywacyjny, ekspert inwestowania w nieruchomości. Autorka kursu online „Flipy bez tajemnic”. Przeprowadziła ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowała wolność finansową. Pasjonatka życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży. Inwestuje w nieruchomości na wynajem, oraz na sprzedaż od 12 lat. Jest aktywnym uczestnikiem tego rynku. Kupuje, remontuje, sprzedaje i wynajmuje. Przygotowała dla inwestorów, oraz osób indywidualnych wiele nieruchomości. Z wykształcenia jest ekonomistką.  

 

EWA JAKUBOWSKA

EWA JAKUBOWSKA

PANEL DYSKUSYJNY

z wykształcenia prawnik i zarządca nieruchomości, z pasji i zamiłowania inwestor i doradca inwestycyjny. W sektorze Real Estate drugą dekadę, Przez kilka lat koordynowała z Londynu działalność brytyjskiego funduszu private equity inwestującego w Polsce, Niemczech i Turcji. Od powrotu do Polski wspiera inwestycje polskich i zagranicznych podmiotów zainteresowanych polskim rynkiem nieruchomości. Absolwentka studiów magisterskich i podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim, University of London, Politechnice Warszawskiej oraz licznych kursów branżowych w tym CCIM. Od ponad 5 lat z sukcesem rozwija własną butikową Kancelarię Doradczą PROTRUST Real Estate. 

BEATA PAWŁUSIEWICZ

BEATA PAWŁUSIEWICZ

PANEL DYSKUSYJNY

Szkoleniowiec oraz właścicielka firmy zarządzającej mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy. W swoim portfolio ma na koncie blisko 100 apartamentów, którymi zarządza. Uczy jak z sukcesem prowadzić firmę w branży zarządzania najmem krótkoterminowym oraz jak kupić wymarzoną nieruchomość pod inwestycję na doby. Absolwentka Bankowości i Finansów z wieloletnim doświadczeniem managerskim w międzynarodowych korporacjach.  Zdobyła międzynarodowy dyplom ACCA jako jedna z pierwszych w Polsce.

Dr EDYTA TADEUSIAK

Dr EDYTA TADEUSIAK

PANEL DYSKUSYJNY

Autorka książki ” Zostań właścicielem nieruchomości w UK”. Uczy, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Wspiera inwestorów, jak i osoby prywatne. Z sukcesami inwestuje w nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Polsce i Hiszpanii. Od 15 lat mieszka w Londynie. Tytuł doktora z administracji biznesowej zdobyła w PSB Paris School of Business w 2018 r. Jest też absolwentką studiów magisterskich z biznesu międzynarodowego na London Metropolitan University.

WOJCIECH WOŹNICZKA

"Na drodze do wolności finansowej"

 

Autor, Trener, Negocjator i Inwestor na rynku nieruchomości. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce. Autor bestsellera NEGOCJUJ! oraz książek NEGOCJUJ 2 i NIE SPRZEDAWAJ! #Pozwólkupić. Od ponad 14 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 9000 uczestników z przeszło 100 firm. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.
Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

DZIEŃ 1

 

II OGÓLNOPOLSKIE FORUM INWESTOREK

22 LUTEGO 2020

9:00  – 10:00

Rejestracja i przywitanie

10:00 – 10:30

"1000 powodów, dla których nie warto inwestować" – Anna Smolińska

10:30 – 11:00

"Od flipowania do wolności finansowej" – Beata Namiotko

11:00 – 11:30

Przerwa kawowa

11:30 – 12:00

"Jak skutecznie kupić nieruchomość na licytacji lub przetargu poniżej ceny rynkowej" – Małgorzata Lewandowska

12:00 12:40

Panel dyskusyjny – Dr Edyta Tadeusiak, Beata Pawłusiewicz, Ewa Jakubowska poprowadzi Aneta Nagler

12:40 13:00

"Pułapki przy kupnie i sprzedaży nieruchomości" – Elżbieta Liberda

13:00 – 14:30

Wspólny lunch

14:30  15:00

"Obrót nieruchomościami a podatki" – Elwira Wrochna

15:00 – 15:30

"Jak z małym kapitałem obracać nieruchomościami i budować skale" – Alina Kieres

15:30  16:00

"Nieruchomości to (nie)bezpieczna inwestycja. Jak rynek nieruchomości zmieniał się w ostatnich 15 latach? Czy wiemy co nas czeka?" – Ela Maśloch-Matrejek

16:00  16:30

Przerwa kawowa

16:30  17:00

"Lokator – źródło przychodu czy źródło problemu" – Magdalena Tylipska

17:00  17:30

"Kobieta w deweloperce - nietypowa Kobieta w typowo męskim świecie" – Urszula Socha

17:30  18:00

"Na drodze do wolności finansowej" – Wojciech Woźniczka

18:00  20:00

Nieoficjalne after-party, wymiana kontaktów w Club Lounge

DZIEŃ 2

 

WARSZTATY 

23 LUTEGO 2020

9:00  11:00

WARSZTAT 1: "Wynajem krótkoterminowy jako strategia podnosząca zyski z najmu" – Beata Pawłusiewicz

Dowiedz się, jak zarobiłam na wynajmie dużego mieszkania 10 tys. zł już w pierwszym miesiącu. Skorzystaj z mojego doświadczenia i zamiast błądzić jak dziecko we mgle, czerp od razu konkretne profity ze swojego mieszkania. Ta forma wynajmu, choć bardziej angażująca, przynosi przy odpowiednim zarządzaniu znacznie większy zysk niż wynajem długoterminowy. Z danych GUS wynika, że tylko w I połowie 2017 roku z turystycznych obiektów noclegowych skorzystało w Polsce 14,2 mln turystów (wzrost o 6,7 proc. w ciągu roku). Być może wzrasta liczba mieszkań dostępnych w najmie krótkoterminowym, jednak proporcjonalnie wzrasta liczba chętnych na skorzystanie z takich lokali!

Dla kogo jest ten warsztat?

– właścicieli dużych mieszkań;

– inwestorów rozważających zarabianie na nieruchomościach;

– osób szukających inwestycji swoich oszczędności w intratny biznes

11:00  11:30

Przerwa kawowa

11:30  13:30

WARSZTAT 2: "Jak skutecznie kupić mieszkanie poniżej wartości rynkowej na przetargu lub na licytacji u syndyka" – Małgorzata Lewandowska

W inwestowaniu najważniejszy jest moment zakupu nieruchomości.

Nie ma takiej puszki farby, nie ma takiego homestagingu, które pozwoliłyby na nadrobienie straty, gdy zakupiłeś nieruchomość powyżej ceny rynkowej. Chciałbyś inwestować jak praktycy? To nie możesz przegapić tego warsztatu

Podczas warsztatów otrzymasz na nim ważne informacje niezbędne do zakupu nieruchomości na licytacjach i przetargach. Poznasz skuteczne strategie znajdowania takich nieruchomości, a na koniec otrzymasz wzory dokumentów.

Na warsztatach dowiesz się między innymi:

  • Jak zakupić mieszkanie na przetargu lub licytacji u syndyka
  • Gdzie znaleźć ogłoszenia i na co zwrócić uwagę
  • Dlaczego warto kupić mieszkanie od syndyka a nie komornika
  • Czym jest upadłość konsumencka i dlaczego zyskuje na popularności
  • Jak nie zostać odrzuconym z przyczyn formalnych
  • Poznasz regulamin licytacji i typowych przetargów w spółdzielniach mieszkaniowych
  • Pokażę Ci przykłady licytacji i case study z warszawskiego rynku.
  • Otrzymasz wzory dokumentów.

Jeżeli myślisz, że nie warto, bo wszystkie przetargi są ustawione, to jesteś w błędzie. W dwa tygodnie po ostatnich warsztatach Agnieszka z Warszawy zakupiła nieruchomość na przetargu dużo poniżej wartości rynkowej. Zapraszam Cię do udziału w warsztatach, które się opłacają!

13:30  14:30

Przerwa na lunch

14:30  16:30

WARSZTAT 3: "Home Staging - praktyczne porady jak osiągnąć maksymalny zysk z nieruchomości" – Joanna Popławska

Home Staging – strategia która nie sprzedaje metrów, nie opiera się o cenę – „to co sprzedaje?” zapytacie – marzenia kupujących!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć o najistotniejszych założeniach Home Stagingu takich jak: – techniki aranżacji

– marketingowe podejście do metamorfoz wnętrz
– różnice pomiędzy przygotowaniem mieszkania na sprzedaż, na najem krótko i na
długo terminowy
– podnoszenie wartości nieruchomości i przyspieszanie sprzedaży,
zapraszam na warsztaty „Praktyczne porady – jak osiągnąć maksymalny zysk z
nieruchomości” oraz na panel dyskusyjny na którym jako ekspert odpowiem na wszystkie nurtujące was pytania dotyczące Home Stagingu.

1. Podstawowe założenia, triki i kolory w HS – 40 min
2. Home staging na wynajem krótki termin, długi termin a na sprzedaż – różnice. – 40 min
3. Panel dyskusyjny ekspercki – pytania i odpowiedzi z zakresu HS – 40 min

16:30  17:00

Przerwa kawowa

17:00  19:00

WARSZTAT 4: "Gdzie znaleźć mieszkanie pod inwestycje i jak negocjować jego cenę przy zakupie!" – Natalia Drysiak

Przy obecnym rynku i ilości flipperów grasujących w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych, trzeba nie lada umiejętności i sprytu, żeby wynaleźć perełkę dla siebie.

My wiedząc o tym, mamy dla Was drogie Panie dwugodzinny warsztat, na którym nikt inny jak sama Natalia Drysiak zdradzi gdzie dziś najlepiej szukać okazji inwestycyjnej.

Przekaże również tajemnicę jak tworzyć okazyjną cenę. Negocjacje w praktyce w małej grupie, po których bez stresu i obawy sama będziesz zdumiona jakie to łatwe!

TWOJA INWESTYCJA

Podane ceny są cenami brutto. Do zamówienia wystawiane są faktury.

W razie pytań prosimy pisać na biuro@inwestorki.pl

 

WARSZTATY 23.02

Jeśli chcesz zostać partnerem spotkania napisz biuro@inwestorki.pl

 

WSPÓŁPRACA

Event marketing jest najskuteczniejszym sposobem na jednoczesne dotarcie do klienta, wzbudzenie sympatii, zbudowanie zaufania i wiarygodności. To okazja do przybliżenia marki w oryginalny sposób. 

POBIERZ OFERTĘ

LOKALIZACJA

ul. Żwirki i Wigury 1H, Warszawa

BLOG

Zacznij głośno mówić o swoich sukcesach!

Zacznij głośno mówić o swoich sukcesach!

Rozmowa z jedną z prelegentek konferencji, Natalią Drysiak (trenerem sprzedaży, doświadczoną pośredniczką w obrocie nieruchomościami).   Czy kobiety są dobrymi inwestorkami? – W tym, wydawałoby się męskim świecie, kobiety świetnie się odnalazły, wykorzystując...

czytaj dalej

KONTAKT

 

+48 539 089 758 | biuro@inwestorki.pl  

Wypełnij formularz

ODBIERZ EBOOK

Zapisz się na listę i czytaj "Inwestuj jak Kobieta! 52 strategie od Kobiet Inwestujących w Nieruchomości"

 

You have Successfully Subscribed!