fbpx

e-Book

 

Inwestuj jak Kobieta. 

52 strategie od Kobiet inwestujących w nieruchomości

DAJ SIĘ PRZEKONAĆ

Być może myślisz, że nieruchomości nie są dla Ciebie, bo po pierwsze – jakoś szczególnie Cię nie kręcą, a po drugie – masz już dobrze płatną pracę i nie zamierzasz z niej rezygnować.

W porządku! Rozważ więc nieruchomości jako dodatkowe źródło dochodu. Są one bowiem jednym z najlepszych sposobów na lokatę kapitału, która może przynieść zarówno krótko-, jak i długoterminowe korzyści, wysokie stopy zwrotu, zabezpieczenie kapitału przed inflacją, zapewnienie stałego pasywnego dochodu oraz spokojną emeryturę.

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Możesz nie tylko zdecydować, czy chciałabyś zostać inwestorem aktywnym czy pasywnym. Masz również do przemyślenia całą miriadę sektorów: rynek mieszkaniowy, wtórny oraz pierwotny, cesje, udziały, grunty, lokale komercyj­ne, condo, domy spokojnej starości, czy nawet garaże lub miejsca postojowe. Do tego dochodzą flipy, najem na pokoje, najem krótkoterminowy, kwatery pracownicze. Zarabiać można angażując własny kapitał, posiłkując się po­życzką, współpracując z innym inwestorem, a nawet podnajmując mieszka­nia.

Opcji jest naprawdę wiele! Przekonasz się, jaki potencjał kryje w sobie rynek nieruchomości i dowiesz, jak wykorzystać go, by zdobyć dodatkowe źródło dochodu, zabezpieczyć się na przyszłość, a nawet zbudować własną wol­ność finansową.

Może okaże się, że nie tylko nie będziesz musiała rezygnować ze swoich do­tychczasowych pasji, ale wręcz zyskasz wreszcie więcej czasu i możliwości na ich realizację. 

UWIERZ W SWÓJ SUKCES

Nie daj sobie wmówić, że nieruchomości nie są dla kobiet. Masz wszystkie ce­chy potrzebne, by odnieść sukces w tej branży, a reszty możesz się nauczyć. Szybko przekonasz się, jak wnikliwie potrafisz analizować rynek, sprawnie wyszukiwać okazje inwestycyjne oraz skutecznie negocjować. Kobieca spo­strzegawczość okaże się niezwykle przydatna przy odbiorze remontu.

Miękkie kompetencje, takie jak: intuicja, empatia, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, wytrwałość oraz cierpliwość (postrzegane zazwyczaj jako kobiece) staną się Twoimi sprzymierzeńcami.

CO JEST W ŚRODKU?

^

52 rady na temat inwestowania w nieruchomości

^

20 ekspertek z branży nieruchomości

^

36 stron

^

BONUS: Prawo w Pigułce

AUTORKI

Olga Marciniak

związana z branżą nieruchomości od 15 lat. Potencjał drzemiący w tej dziedzinie odkryła we Włoszech, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów euro. Dziś jest współwłaścicielką firm zajmujących się najmem w Australii OzRooms & Co i w Polsce WawaRoom.pl.

Katarzyna Dziubałka

właścicielka Szkoły Liderek. Pomysłodawczyni marki Wielka Wymiana Kontaktów, wokół której zbudowała społeczność liczącą ponad 40 tys. osób. Zorganizowała ponad 200 dużych spotkań networkingowych w Polsce i za granicą. Współorganizatorka Forum Inwestorek.