Cześć, jesteśmy Olga i Kasia!
Razem tworzymy #Inwestorki zrzeszające Polki z całego świata, które inwestują i budują swoją wolność finansową. Prowadzimy również grupę na FB – ponad 8 tyś. Kobiet, które inwestują w nieruchomości. Nieruchomości to nasza wielka pasja. Tworzymy przestrzeń, społeczność i projekty dla Kobiet, które świadomie chcą zarządzać swoimi finansami i aktywnie inwestować.
Nic nie dodaje nam więcej energii niż sukces kolejnej Kobiety. Nieruchomości to doskonały sposób na osiągnięcie wolności finansowej.
Naszą działalność opieramy głównie o budowanie szerokiej bazy kontaktów, spotkania na żywo oraz edukację w zakresie finansów, pomnażania kapitału i inwestowania w nieruchomości. Wspieramy i inspirujemy Kobiety do działania. Stawiamy na budowanie relacji na żywo, networking i współpracę. Dlatego organizujemy spotkania stacjonarne. Spotkasz nas w różnych miastach w Polsce w i  Londynie. Raz do roku organizujemy wielki zlot inwestorek – Forum Inwestorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLGA MARCINIAK

Związana z branżą real estate od ponad 15 lat. Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywała mieszkając na trzech kontynentach. Potencjał drzemiący w nieruchomościach odkryła we Włoszech, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów Euro. Dziś jest współwłaścicielką firm zajmujących się najmem w Australii i Polsce. Współpracuje zarówno z inwestorami, przeprowadzając ich przez każdy etap procesu inwestycyjnego, jak i z klientami prywatnymi, poszukującymi swojego wymarzonego mieszkania. Chociaż ogromną satysfakcję sprawia jej praca nad transformacją oraz wydobyciem prawdziwego potencjału nieruchomości, to jednak najwięcej energii czerpie z kontaktu z ludźmi. Jej misją stało się umacnianie pozycji kobiet w branży nieruchomości oraz wspieranie wśród nich przedsiębiorczości i niezależności finansowej. Prowadzi spotkania grupy Kobiety Inwestują w Nieruchomości. Jest współorganizatorką Ogólnopolskiego Forum – Inwestorki.

KATARZYNA DZIUBAŁKA

Ukończyła z wyróżnieniem cztery Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getulio Vargas w Brazylii. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych. Posiada prestiżowy, Europejski Certyfikat Trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic”. Od 10 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców. Zorganizowała ponad 200 dużych konferencji i spotkań pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką Inwestorki.pl – społeczności, która zrzesza blisko 10 tyś Kobiet inwestujących w nieruchomości oraz współorganizatorką Ogólnopolskiego Forum Inwestorek.

Od 2018 w pełni zarządza i jest właścicielką Szkoły Liderek. Jest jedną z bohaterek książki „Liderki”i “Lwicą Biznesu” z 2018 r. Regularnie występuje w mediach i na konferencjach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POBIERZ ZDJĘCIA OLGA MARCINIAK

POBIERZ ZDJĘCIA KASIA DZIUBAŁKA

OLGA & KASIA

LOGO INWESTORKI.PL

przezroczyste